۞ امام علی (ع) می فرماید:
هر کس از خود بدگویی و انتقاد کند٬خود را اصلاح کرده و هر کس خودستایی نماید٬ پس به تحقیق خویش را تباه نموده است.

موقعیت شما : صفحه اصلی » آخرین اخبار » اجتماعی » اخبارشهرستان ماهنشان
  • شناسه : 1257
  • 19 می 2020 - 0:21
  • 663 بازدید
  • ارسال توسط :
احتمال افزایش کرونا در تعطیلی عید فطر

احتمال افزایش کرونا در تعطیلی عید فطر

رییس بیمارستان رازی گفت: احتمال افزایش کرونا در تعطیلی عید فطر است.

💢احتمال افزایش کرونا در تعطیلی عید فط

دکتر عبادی رییس بیمارستان رازی ماهنشان، در مراسم تجلیل از مدافعان سلامت گفت: وضعیت شهرستان ماهنشان نسبت به بیماری کرونا کنترل شده است، این شرایط به خاطر پشتیبانی برخی دستگاهای اجرایی گروه های جهادی بسیج و رعایت مردم و زحمات کادر درمان مهیا شده است.

وی افزود: بیماری کرونا معلوم نیست تا چه زمانی با ما خواهد بود لذا این شرایط را بهتر است با رعایت مسایل بهداشتی و فاصله های اجتماعی حفظ کرده و کنترل کنیم.

دکتر عبادی با بیان اینکه باور غلطی که رایج شده بود گرما این بیماری را از بین میبرد، گفت: مردم در تعطیلات عید فطر نیز مراقبت های لازم را داشته باشند تا این بیماری مثل استان خوزستان طغیان نکرده و درحالت قرمز قرار نگیرد .
@akhbaremahneshan

نوری فرماندار شهرستان ماهنشان نیز در این جلسه گفت: اقدامات و هماهنگی های خوبی در راستای مبارزه با ویروس کوید ۱۹ با همکاری خیرین،پزشکان،پرستاران دستگاهای اجرایی و گروه های جهادی بسیج انجام شده است .
وی با اشاره به وضعیت قرمز استان خوزستان افزود: با توجه به اینکه وضعیت کشور نسبت به این بیماری کنترل شده است اما نباید باور داشته باشیم که این بیماری از بین رفته لذا اگر غفلت کنید مثل خوزستان وضعیت شهرستان قرمزرمیشود .

فرماندار شهرستان ماهنشان از مردم خواست موارد بهداشتی را رعایت کنند و کار و شرایط را برای کادر درمان و خود سخت نکنند.
@akhbaremahneshan

امام جمعه شهرستان ماهنشان گفت:موفقیت هایی که درراستای مبارزه با ویروس کرونا در ایران به دست آمد همکاری وایثارگری ،معرفت واخلاق ملت ایران بود که کادر درمان و دولت را همراهی کردند.
حجت الاسلام زاهدی پور اظهارداشت: اخلاق دینی اسلامی ملت ایران باعث شد نسبت به کشورهای دیگر خصوصا آمریکا که ادعا های زیادی دارد در راستای مبارزه با ویروس کرونا خوب عمل کنند و این بیماری را کنترل کنند.

وی با تشکر از کادر درمان و بهداشت، ملت ایران، دستگاه های اجرایی و گروه های جهادی بسیج که در کنترل ویروس کرونا سنگ تمام گذاشتند، افزود: موارد و مباحثی بهداشتی و ایمنی که این ویروس باعث شد روشنتر برای مردم بیان شود چندین هزار سال پیش در اسلام بصورت الگوهای اجتماعی بیان شده است .
امام جمعه شهرستان ماهنشان با بیان اینکه دین اسلام الگوی اخلاقی و اجتماعی برای جامعه بشری معرفی کرده است گفت: پیامبر اکرم (ص) بر نظافت و بهداشت تاکید داشتند چرا که اسلام بر نظافت بنا شده است .
@akhbaremahneshan

برچسب ها

این مطلب بدون برچسب می باشد.

پاسخ دادن

ایمیل شما منتشر نمی شود. فیلدهای ضروری را کامل کنید. *

*