۞ امام علی (ع) می فرماید:
هر کس از خود بدگویی و انتقاد کند٬خود را اصلاح کرده و هر کس خودستایی نماید٬ پس به تحقیق خویش را تباه نموده است.

موقعیت شما : صفحه اصلی » اجتماعی » اخبار » اخبارشهرستان ماهنشان » اقتصادی
  • شناسه : 1296
  • 29 جولای 2020 - 10:33
  • 719 بازدید
  • ارسال توسط :
افتتاح معدن زیرزمینی سولفوره انگوران قرارگاه خاتم الانبیاء ۱۵ پروژه مهم معدنی را در دستور کار خود دارد

افتتاح معدن زیرزمینی سولفوره انگوران قرارگاه خاتم الانبیاء ۱۵ پروژه مهم معدنی را در دستور کار خود دارد

امروز معدن زیرزمینی سولفور انگوران با حضور معاون وزیر صمت، فرمانده قرارگاه خاتم الانبیا،استاندار زنجان،فرمانده سپاه انصارالمهدی عج ، نماینده مردم ماهنشان و ایجرود در مجلس و سایر مسئولین استانی و شهرستان افتتاح شد.

شمیم ماهنشان ✍فرمانده قرارگاه سازندگی خاتم الانبیاء:
قرارگاه خاتم الانبیاء ۱۵ پروژه مهم معدنی را در دستور کار خود دارد
فرمانده قرارگاه سازندگی خاتم الانبیاء با اشاره به فعالیت قرارگاه سازندگی خاتم الانبیاء در حوزه‌های معدنی گفت: این قرارگاه ۱۵ پروژه مهم معدنی را در دستور کار خود داد.
سردار سعید محمد امروز در مراسم افتتاح معدن زیرزمینی سولفوره انگوران با اشاره به پروژه‌های قرارگاه خاتم اظهار کرد: این قرارگاه پروژه‌های زیادی را در دست اجرا دارد و همه پروژه‌ها شتاب خوبی دارند.
وی ظرفیت فرآوری کشور را مطلوب ارزیابی کرد و افزود: متاسفانه در زنجیره تولید و فرآوری معدنی مشکل داریم و خط زنجیره فرآوری ناقص است و نیاز به هماهنگی‌های زیادی در این بخش داریم.
فرمانده قرارگاه سازندگی خاتم الانبیاء با اشاره به افزایش میزان اکتشافات زیرزمینی در سطح کشور گفت: میزان اکتشفات زیرزمینی از یک میلیون و ۹۰۰ تن به ۲ میلیون و ۶۰۰ تن افزایش یافته است عنوان کرد: امیدواریم با تداوم این میزان ظرفیت شاهد افزایش میزان اکتشفات معدنی در کشور باشیم.
وی با اشاره به اینکه ۹۵ درصد از مواد معدنی استخراج شده استحصال می‌شود ابراز کرد: باید در استحصال مواد معدنی باطله‌ها به حداقل برسد تا مواد معدنی به باطله تبدیل نشود.
محمد با اشاره به تاثیرات و اشتغالزایی فعالیت‌ ایمیدرو و قرارگاه در استان زنجان گفت: در این دو بخش شاهد ایجاد اشتغال برای ۵۰۰ نفر به صورت مستقیم و همچنین یک هزار نفر به صورت غیر متستقیم هستیم.
وی با تاکید براینکه مطرح شدن ایران به عنوان کشور معدنی جهان درست نیست افزود: در دنیا اکتشافات معدنی تا ۹۰۰ متر انجام می‌شود.
فرمانده قرارگاه سازندگی خاتم الانبیاء با تاکید براینکه ایران نهایت اکتشفات معدنی تا عمق ۱۰۰ تا ۲۰۰ متر انجام می‌شود عنوان کرد: با شناسایی ظرفیت‌ها حوزه معدنی می‌توانیم جزو چند کشور برتر در جهان باشیم.
وی با اشاره به فعالیت قرارگاه خاتم در حوزه‌ معدنی گفت: قرارگاه خاتم الانبیاء با آغاز فعالیت هلدینگ معدن ۱۵ پروژه مهم را در دستور کار خود قرار داده است.

محمد همچنین به استفاده از تجهیزات به روز در استخراج مواد معدنی توسط قرارگاه نیز اشاره و عنوان کرد: قرارگاه خاتم دستگاه‌های حفاری تا ۳ هزار متری را وارد کرده و بخش معدنی نیز مجهز به تجهیزات هوابرد است.
وی با اشاره به ظرفیت های معادن کشور افزود: شایسته نیست کشوری که این همه ظرفیت معدنی داشته باشد و مردم و متخصصین دچار معضل بیکاری باشند و مشکلات این چنینی داشته باشند.
@akhbaremahneshan

برچسب ها

این مطلب بدون برچسب می باشد.

پاسخ دادن

ایمیل شما منتشر نمی شود. فیلدهای ضروری را کامل کنید. *

*