۞ امام علی (ع) می فرماید:
هر کس از خود بدگویی و انتقاد کند٬خود را اصلاح کرده و هر کس خودستایی نماید٬ پس به تحقیق خویش را تباه نموده است.

موقعیت شما : صفحه اصلی » آخرین اخبار » اجتماعی » اخبارشهرستان ماهنشان
  • شناسه : 2023
  • 11 آوریل 2021 - 10:14
  • 230 بازدید
  • ارسال توسط :
ایجاد مسیر لوپ ارتباط بین شهری در شهرستان ماهنشان

ایجاد مسیر لوپ ارتباط بین شهری در شهرستان ماهنشان

سرپرست اداره کل ارتباطات و فناوری اطلاعات استان زنجان از ایجاد مسیر لوپ ارتباط بین شهری در شهرستان ماهنشان در آینده نزدیک خبر داد.

حامد سرائی با اشاره به اهمیت فضای مجازی و لزوم تلاش روز افزون در راستای به روز بودن اطلاعات این حوزه اظهار کرد: روند توسعه روزافزون ارتباطات در بستر فضای سایبری امروزه چنان شتاب و سرعتی به خود گرفته که برای آن نمی‌توان حد و مرزی قائل شد، چراکه به صورت مداوم فناوری‌های مرتبط با این حوزه در حال تغییر، پیشرفت و گسترش است و ما نیز باید سعی کنیم در این حوزه با تکنولوژی پیش برویم.

سرپرست اداره کل ارتباطات و فناوری اطلاعات استان زنجان گفت: در سفر وزیر ارتباطات به استان زنجان پشتیبان مرکز PC ارتباطات زیر ساخت افتتاح و راه‌اندازی شد که گام مهمی در توسعه فناوری اطلاعات و ارتباطات محسوب می‌شود.

 وی افزود: ایجاد مسیرهای پشتیبان ارتباطات پهن باند فیبر نوری در شهرستان‌های ابهر، سلطانیه، خدابنده و ایجرود یکی دیگر از اقداماتی است که در سال ۹۹ صورت گرفت.

سرائی خاطر نشان کرد: پایدارسازی مسیر ارتباطی زنجان-طارم و فیبر منطقه‌ای ارتباطات با بهره‌گیری ارتباطات اپتیک، ایجاد مسیر لوپ ارتباط بین شهری در شهرستان ماهنشان از برنامه‌هایی است که بزودی اجرایی می‌شود.

سرپرست اداره کل ارتباطات و فناوری اطلاعات استان زنجان با اشاره به اینکه تهدیدهای نظامی کشور به طور قابل ملاحظه‌ای برطرف شده و جنگ کنونی، ساخته و پرداخته فناوری‌های نوین است، افزود: فرهنگ‌سازی، آموزش و آماده‌سازی مردم و دستگاه‌های اجرایی برای حفظ استقامت و پایداری کشور از وظایف پدافند غیر عامل سایبری است و باید تلاش کنیم گام‌های خود را در این حوزه متمرکز، استوار، پایدار و علمی برداریم.

منبع: فارس

انتهای پیام/۷۳۰۰۵/ق

برچسب ها

این مطلب بدون برچسب می باشد.

پاسخ دادن

ایمیل شما منتشر نمی شود. فیلدهای ضروری را کامل کنید. *

*