۞ امام علی (ع) می فرماید:
هر کس از خود بدگویی و انتقاد کند٬خود را اصلاح کرده و هر کس خودستایی نماید٬ پس به تحقیق خویش را تباه نموده است.

موقعیت شما : صفحه اصلی » آخرین اخبار » اجتماعی » اخبارشهرستان ماهنشان
  • شناسه : 1480
  • 28 اکتبر 2020 - 11:01
  • 598 بازدید
  • ارسال توسط :
  • نویسنده : زینب بالایی
برخی پارک های محلی غیر استاندارد در ماهنشان جمع می شود+تصاویر

برخی پارک های محلی غیر استاندارد در ماهنشان جمع می شود+تصاویر

شهردار ماهنشان گفت: برخی از پارک های غیر استاندارد به دلیل اینکه در زمان احداث کارشناسی نشده بود جمع آوری می شود.

خبرماهنشان: برخی از پارک های داخل کوچه ها و خیابان های ماهنشان که برای محل بازی کودکان و ورزش عموم احداث شده بود امروزه تبدیل به مکانی مخروبه شده بود.

این پارک ها به دلیل ایمنی سطح زمین آن نیز با ماسه های بزرگ پوشیده شده و اصلا مناسب برای بازی کودکان نبود.چرا که با هر یک بار که کودک زمین می خورد یا می افتاد قطعا آسیب دیده و جراحتی را متحمل می شد.

ملکی شهردار ماهنشان در گفت و گو با خبر نگار ماهنشان با اشاره به پارک داخل کوچه شهید اباسلط محمدی گفت: برخی پارک کودکان یا محل ورزش کودکان که در وسط شهر ها و کوچه ها قبلا احداث شده غیر قابل کارشناسی شده است.

وی با بیان اینکه این پارک ها به لحاظ کارشناسی و ترافیکی استاندارد نیستند، افزود: با توجه به اینکه این پارک ها دقیقا کنار خیابان و غیر کارشناسی شده احداث شده است خطراتی را برای کودکان و خانواده ها ایجاد می کند لذا این ابزار و سایل بازی کودکان از این پارک ها جمع آوری شده و بجای آن به احتمال زیاد فضای سبز در نظر گرفته میشود.

شهردار ماهنشان گفت: پارکی که برای کودکان احداث میشود باید از استانداردهای لازم برخوردار باشد  لذا زمین این پارکها هم مناسب نبوده و از کفپوش استاندارد و ضربه گیر نیستند تا  باعث  کاهش آسیب های احتمالی در حین بازی کودکان شوند .

ملکی اظهارداشت: طی سال گذشته شهرداری ماهنشان در محل پارک بوستان شهدای گمنام ابزار و وسایل بازی کودکان را طبق اصول و قواعد کارشناسی شده تعبیه و پارک کودک دیگری را احداث کرده و بجز این نیز آب آشامیدنی تعبیه و سرویس بهداشتی آن مکان را احداث کردیم تا خانواده ها در زمان های تفریح خود و کودکان دچار مشکلاتی نشوند کودکان بتوانند در محل امنی تفریح کنند.

 

برچسب ها

این مطلب بدون برچسب می باشد.

پاسخ دادن

ایمیل شما منتشر نمی شود. فیلدهای ضروری را کامل کنید. *

*