۞ امام علی (ع) می فرماید:
هر کس از خود بدگویی و انتقاد کند٬خود را اصلاح کرده و هر کس خودستایی نماید٬ پس به تحقیق خویش را تباه نموده است.

موقعیت شما : صفحه اصلی » اخبارشهرستان ماهنشان » اقتصادی
  • شناسه : 657
  • 23 ژوئن 2019 - 9:45
  • 749 بازدید
  • ارسال توسط :
برداشت ماهی در شهرستان ماهنشان به ۸۵۰۰ تن رسیده است/ ۷۵ کیلومتر از راه‌های روستایی ماهنشان امسال آسفالت می‌شود

برداشت ماهی در شهرستان ماهنشان به ۸۵۰۰ تن رسیده است/ ۷۵ کیلومتر از راه‌های روستایی ماهنشان امسال آسفالت می‌شود

فرماندار ماهنشان گفت: برداشت ماهی در شهرستان ماهنشان به ۸۵۰۰ تن رسیده است. مجتبی نوری با حضور در غرفه پایگاه اطللاع رسانی موج رسا در نمایشگاه مطبوعات و خبرگزاری‌های استان زنجان با بیان اینکه شهرستان ماهنشان ظرفیت‌های خوبی در عرصه‌های مختلف دارد، اظهار کرد: این شهرستان در حوزه کشاورزی و صنعت و معدن ظرفیت‌های بالقوه‌ای […]

فرماندار ماهنشان گفت: برداشت ماهی در شهرستان ماهنشان به ۸۵۰۰ تن رسیده است.

مجتبی نوری با حضور در غرفه پایگاه اطللاع رسانی موج رسا در نمایشگاه مطبوعات و خبرگزاری‌های استان زنجان با بیان اینکه شهرستان ماهنشان ظرفیت‌های خوبی در عرصه‌های مختلف دارد، اظهار کرد: این شهرستان در حوزه کشاورزی و صنعت و معدن ظرفیت‌های بالقوه‌ای دارد.

وی با اشاره به اینکه نگاه ویژه‌ای به شهرستان ماهنشان در این سالها شده است، ابراز کرد: حدود ۶ سال پیش در شهرستان ماهنشان ۱۵ روستا و دو شهر ما از نعمت گار بهره مند بودند که امسال تا دهه فجر بیش از ۹۵ روستا از نعمت گاز بهره مند خواهد شد.

فرماندار شهرستان ماهنشان با بیان اینکه تمامی روستاهای بالای ۲۰ خانوار این شهرستان از نعمت گاز طبیعی برخوردا هستند، خاطرنشان کرد: در دهه فجر امسال ۱۴ روستای دهستان اوریاد از طریق گاز cng از گاز بهره مند می‌شوند.

وی با اشاره به وضعیت راه‌های مواصلاتی شهرستان ماهنشان گفت: کارهای خوبی در این حوزه در شهرستان انجام شده است، با توجه به اینکه روستای علم کندی یکی از روستاهای هدف گردشگری ما است، اعتبار ویژه‌ای برای راه این روستا در نظر گرفته‌ایم.

نوری با بیان اینکه راه‌های مواصلاتی ما در کل ۸۱۵ کیلومتر است، عنوان کرد: از این ۸۱۵ کیومتر ۴۵۵ کیلومتر آسفالت شده است، ۳۶۰ کیلومتر از راه‌های ما شنی و خاکی است که امسال از محل اعتبارات ملی ۷۵ کیلومتر آسفالت خواهد شد.

وی بیان کرد: در حوزه گردشگری نیز کارهای خوبی در شهرستان انجام شده به طوری که در سند برنامه ششم توسعه دو روستای با بافت باارزش مصوب شده داریم و امسال سعی کردیم خانه‌های بوم گردی را افزایش دهیم که اکنون پنج خانه راه اندازی شده است.

فرماندار شهرستان ماهنشان با اشاره به اینکه در حوزه مقاوم سازی منازل روستایی تسهیلاتی پرداخت می‌کنیم، اظهار کرد: امسال در روستای کاکا ۴۰ خانه روستایی مقاوم سازی می‌شوند.

وی با بیان اینکه شهرستان ماهنشان در حوزه آبزی پروری برند کشور است، گفت: قبل از دولت یازدهم ۳۵۰۰ تن برداشت ماهی داشتیم که اکنون به ۸۵۰۰ تن رسیده است.

//س

انتهای پیام/

برچسب ها

این مطلب بدون برچسب می باشد.

پاسخ دادن

ایمیل شما منتشر نمی شود. فیلدهای ضروری را کامل کنید. *

*