۞ امام علی (ع) می فرماید:
هر کس از خود بدگویی و انتقاد کند٬خود را اصلاح کرده و هر کس خودستایی نماید٬ پس به تحقیق خویش را تباه نموده است.

موقعیت شما : صفحه اصلی » آخرین اخبار » اخبار » اخبارشهرستان ماهنشان » فرهنگی
  • شناسه : 1470
  • 27 اکتبر 2020 - 10:46
  • 468 بازدید
  • ارسال توسط :
  • نویسنده : زینب بالایی
تجلیل از فعالین فرهنگی و مساجد ماهنشان+تصاویر

تجلیل از فعالین فرهنگی و مساجد ماهنشان+تصاویر

تجلیل از فعالین فرهنگی و مساجد ماهنشان امروز با حضور امام جمعه شهرستان ماهنشان و مسئول دبیر خانه کانون های مساجد استان زنجان و رییس فرهنگ و ارشاد اسلامی ماهنشان از برخی فعالین فرهنگی و مساجد ماهنشان تجلیل به عمل آمد.

به گزارش خبر ماهنشان ،حجت الاسلام یار محمدی مسئول دبیرخانه کانون های مساجد استان زنجان با اشاره به برنامه های ستاد گفت: امروزه توسعه کمی و کیفی کانون های فرهنگی و هنری مساجد در دستور کار است.
وی افزود: در این راستا برنامه هایی از جمله کتابخوانی و معرفی کتاب در طرح شنبه های کتاب با هدف ترویج کتاب خوانی ،تجلیل از فعالین فرهنگی و مساجد با عنوان طرح سه شنبه های تجلیل که با شناسایی و تکریم خانواده های محترم شهدا، ایثارگران، نخبگان و و …و ازحمایت کانون های مساجد و پیگیری مجوزهای فعالیت آنها است.

حجت الاسلام علی اکبری امام جمعه شهرستان ماهنشان نیز در این جلسه ضمن تبریک ماه مبارک ربیع گفت: فعالیت های فرهنگی در هر عنوانی باشد مورد حمایت هست و باید برای زنده نگه داشتن شعائر دینی حمایت شود.
وی افزود: از آنجایی که مقام معظم رهبری نماز جمعه هر شهری را قرارگاه فرهنگی عنوان کردند امام جمعه ی آن شهر نیز فرمانده قرارگاه فرهنگی نیز معرفی میشود که هرکار فرهنگی نیاز به مورد حمایت و تشویق هست که ما هم از کارهای فرهنگی استقبال، حمایت و پشتیبانی می کنیم.
امام جمعه شهرستان ماهنشان گفت: ان شاءالله در روزهای آتی کانون های مساجد را تقویت و تشویق کنید تا فعال بوده و مسائل فرهنگی و کتابخوانی در آن رونق پیدا کند.


انتهای پیام/

برچسب ها

این مطلب بدون برچسب می باشد.

پاسخ دادن

ایمیل شما منتشر نمی شود. فیلدهای ضروری را کامل کنید. *

*