۞ امام علی (ع) می فرماید:
هر کس از خود بدگویی و انتقاد کند٬خود را اصلاح کرده و هر کس خودستایی نماید٬ پس به تحقیق خویش را تباه نموده است.

موقعیت شما : صفحه اصلی » آخرین اخبار » اجتماعی » اخبارشهرستان ماهنشان » مصاحبه
  • شناسه : 1465
  • 26 اکتبر 2020 - 10:28
  • 505 بازدید
  • ارسال توسط :
تخصیص اعتبار برای رفع مشکلات آبی روستاهای ماهنشان/تخصیص اعتبار اظطراری برای برخی از مشکلات آب شرب روستاهای ماهنشان لازم است

تخصیص اعتبار برای رفع مشکلات آبی روستاهای ماهنشان/تخصیص اعتبار اظطراری برای برخی از مشکلات آب شرب روستاهای ماهنشان لازم است

رییس اداره آب فاضلاب شهرستان ماهنشان گفت: برخی از مشکلات آبی روستاهای ماهنشان با تخصیص اعتبار حل خواهد شد و برخی از آنها در دست اقدام است.

مجید قنبری در گفت و گو با خبر نگار خبر ماهنشان اظهارداشت: با توجه به مشکلات آب شربی که از روستای انگوران و برخی روستاهای دیگر گزارش شده است و شما پیگیر آن هستید لازم به ذکر است در روستای انگوران مشکل کمبود آب نداریم و آب شرب آن منطقه به صورت ۲۴ ساعته از شبکه بصورت شناور تامین می شود.

وی افزود: در روستای انگوران مخزنی با۱۵۵ مترمکعب موجود است و مخزنی دیگری با ۴۰۰ مترمکعب پیشنهاد داده شده است که با مشارکت شرکت کالسمین احداث شود اما به دلیل کمبود اعتبار این امکان وجود ندارد احداث شود اما در صورت تخصیص اعتبار عملیات اجرایی خواهد شد.

رییس اداره آب و فاضلاب شهرستان ماهنشان با بیان اینکه اعتبار این طرح در کمیته برنامه ریزی مشخص شده که با اعتبار کم نمی شود طرح را عملیاتی و اجرایی کرد،گفت: دستگاه کلرزنی گازی برای روستای انگوران نیز خریداری شده و فقط یکی از قطعه های آن هم خریداری شود و پیمانکار اقدام به  نصب آن کند.

قنبری با اشاره به مشکلات آب شرب روستای خایینک اظهارداشت: آب شرب روستای خایینک از چاه تامین شده و بصورت ۲۴ ساعته برقرار است تنها مشکلی که در آن روستا موجود هست لب شور بودن آب شرب آنها است که اگر اعتباری تخصیص بدهند از شهر دندی امکان آن هست که برای آنها آب شیرین برسانیم.

وی با اشاره به آب روستای خورجهان افزود: آب شرب روستای خورجهان از چشمه تامین شده و کلرزنی و موارد بهداشتی آن انجام می شود که بالطبع با توجه به شرایط خشکسالی های اخیر و بارندگی های کم آب آنها کم بوده و باید مردم و اهالی این روستا طبق برنامه ریزی از موجودیت آب منطقه خود بهره مند شوند.

رییس اداره آب و فاضلاب شهرستان ماهنشان با اشاره به مشکلات آب شرب روستای کردی گفت: تقریبا کارهای اجرایی روستای کردی به پایان رسیده و قنات آن با مشارکت اهالی با قرارگاه پیشرفت و آبادانی احداث شده است، لوله گذاری ها و خط انتقال آنها انجام شده و آب تا ورودی روستا آمده فقط مانده اداره امور آب پروانه آن را به اداره برق بدهد و اداره برق هم انشعاب آن را وصل کند که مشکلات این روستا بزودی حل شود.

قنبری با اشاره به مشکلات روستای سرین دره اظهارداشت: خط انتقال آب شرب روستای سرین دره بیرون هست و از اعتبارات  دهیاری برای آن تخصیص در نظر گرفته شده است که از طریق فرمانداری کار عملیاتی آن را به مناقصه گذاشته شده که بعد مناقصه کارهای انها هم به اجرایی خواهد رسید.

انتهای پیام/

برچسب ها

این مطلب بدون برچسب می باشد.

پاسخ دادن

ایمیل شما منتشر نمی شود. فیلدهای ضروری را کامل کنید. *

*