۞ امام علی (ع) می فرماید:
هر کس از خود بدگویی و انتقاد کند٬خود را اصلاح کرده و هر کس خودستایی نماید٬ پس به تحقیق خویش را تباه نموده است.

موقعیت شما : صفحه اصلی » آخرین اخبار » اجتماعی » اخبارشهرستان ماهنشان
  • شناسه : 1975
  • 06 مارس 2021 - 14:00
  • 272 بازدید
  • ارسال توسط :
توسعه شهرستان ماهنشان  در گرو احداث جاده مواصلاتی

توسعه شهرستان ماهنشان در گرو احداث جاده مواصلاتی

از اساسی‌ترین مشکل مردم ماهنشان راه مواصلاتی است که جاده‌های کوهستانی و صعب‌العبور امکان هر‌گونه سرمایه‌گذاری و ورود گردشگر به منطقه را کاهش داده و اصلاح و زیرسازی جاده‌ها خواسته اصلی مردم برای توسعه همه جانبه است.

به گزارش خبر ماهنشان ،و کانال رسانه مردمی اخبار ماهنشان، از دهستان اوریاد، شهرستان ماهنشان یکی از مناطق بکر استان زنجان است که ظرفیت‌های بسیاری در حوزه‌های مختلف دارد.

این دهستان با دارا بودن حدود ۲۹ روستا و جمعیتی بالغ بر ۶ هزار نفر، معادن غنی اهن،مس و سرب و روی است که گاها عیار برخی از معادن آنجا به ۶۰ درصد نیز می‌رسد، این منطقه به لحاظ کوهستانی بودن شرایط ویژه‌ای در حوزه گردشگری دارد.

آب و هوای خنک و زمین‌های حاصل خیز این منطقه را به یکی از مناطق خاص استان تبدیل کرده که می‌تواند در صورت فراهم شدن امکانات اشتغال بسیاری را برای مردمان آن منطقه و مناطق اطراف ایجاد کند.

اساسی ترین مشکل مردم منطقه راه مواصلاتی است که جاده‌های کوهستانی و صعب العبور امکان هر گونه سرمایه گذاری و ورود گردشگر به منطقه را کاهش داده و اصلاح و زیرسازی جاده‌ها خواسته اصلی مردم این منطقه برای توسعه همه جانبه است.
در همین راستا سپاه ناحیه ماهنشان با فعال کردن قرارگاه پیشرفت و آبادانی در دهستان اوریاد تلاش می کند برای زدودن سیمای محرومیت از دهستان اوریاد با احداث راه مواصلاتی خیرآباد به چهار اویماخ قدمی برای خدمت به مردم متدین ، انقلابی شهرستان ماهنشان بردارد.

برچسب ها

این مطلب بدون برچسب می باشد.

پاسخ دادن

ایمیل شما منتشر نمی شود. فیلدهای ضروری را کامل کنید. *

*