۞ امام علی (ع) می فرماید:
هر کس از خود بدگویی و انتقاد کند٬خود را اصلاح کرده و هر کس خودستایی نماید٬ پس به تحقیق خویش را تباه نموده است.

موقعیت شما : صفحه اصلی » آخرین اخبار » اجتماعی » اخبارشهرستان ماهنشان
  • شناسه : 1752
  • 05 ژانویه 2021 - 10:41
  • 261 بازدید
  • ارسال توسط :
جلسه مجمع عالی بسیج شهرستان ماهنشان برگزار شد

جلسه مجمع عالی بسیج شهرستان ماهنشان برگزار شد

جلسه مجمع عالی بسیج با حضور دکتر خاتمی نماینده مردم ماهنشان و ایجرود در مجلس ، مسئولین کارگروه های هفت گانه اندیشه ورزی و رییس مجمع جهادگران بسیج شهرستان ماهنشان برگزار شد.

به گزارش خبر ماهنشان،جلسه مجمع عالی بسیج با حضور دکتر خاتمی نماینده مردم ماهنشان و ایجرود در مجلس، مسئولین کارگروه‌های هفت گانه اندیشه ورزی و رییس مجمع جهادگران بسیج شهرستان ماهنشان برگزار شد.

بیان مشکلات و مطالبات احصا شده شهرستان توسط مسئولین کارگروه‌های هفت گانه اندیشه ورزی، و انتظارات گروه‌های جهادی از جمله موضوعات مطرح در جلسه بود.

لزوم استقرار صنایع تبدیلی در شهرستان برای اشتغالزایی و بهره مندی بیشتر مردم از پتانسیل‌های مختلف شهرستان، توجه هرچه بیشتر به مشکلات شهرستان در حوزه‌های راه روستایی و آب آشامیدنی و کشاورزی، توجه مسئولین ذی ربط به مسائل آموزشی شهرستان در حوزه ترک تحصیل دانش آموزان و ورود دانش آموزان به مراکز تحصیلات تکمیلی، توجه هرچه بیشتر برای برنامه ریزی مناسب جهت کاهش آسیب‌های اجتماعی شهرستان، آنتن دهی ضعیف اینترنت در مناطق مختلف روستایی، بازنگری قانون معادن برای بهره مندی بیشتر بومیان شهرستان از امتیاز بهره برداری آن‌ها و افزایش نظارت برای جلوگیری از آسیب‌هایی که بهره‌برداران به منطقه میزنند، توجه هرچه بیشتر به فرهنگ کار جهادی و حمایت از گروه‌های جهادی شهرستان، بهره مندی شهرستان از مدیرانی با روحیه جهادی در بخش‌های مهم شهرستان و بومی گزینی و ارزیابی عملکرد مدیران شهرستان در بخش‌های مختلف از موضوعات مطرح شده در این جلسه بود.

نماینده مردم شهرستان ماهنشان و ایجرود در مجلس شورای اسلامی با استقبال از نظرات مطرح شده در جلسه مجمع عالی بسیج شهرستان ماهنشان گفت:تلاش‌هایی در جهت ارتقاء راه اصلی ماهنشان به نیک پی صورت گرفته و در حوزه احداث راه‌های روستایی اعتباراتی در نظر گرفته شده است.

خاتمی با بیان اینکه در حوزه استقرار صنایع تبدیلی در خصوص آبزی پروری تلاش‌هایی شده، اما نیازمند حضور سرمایه‌گذاران بومی در این بخش هستیم، تصریح کرد:برای حل مشکلات آب آشامیدنی نیز با عنایت خداوند متعال پیگیر اعتبارات لازم خواهیم بود.

وی با اشاره به حضور مدیران کل راه، بنیاد مسکن و آب در شهرستان برای پیگیری و پاسخگویی به مشکلات مردم در شهرستان، افزود:مسئله مشکل اینترنت دهی در برخی نقاط روستایی شهرستان بنابر پیگیری‌های مدیر کل مخابرات استان انشالله مرتفع خواهد شد.

رئیس مجمع نمایندگان استان زنجان در مجلس شورای اسلامی با تاکید بر پرهیز از بخشی نگری و اصرار بر منافع کوچک و بی اثر که گا‌ها در بخش‌های مختلف مشاهده می‌شود، خاطرنشان کرد:شهرستان ماهنشان دارای پتانسیل‌های قوی در بخش‌های مختلف است که می‌بایستی با برنامه ریزی مناسب مردم شهرستان از آن بهره‌مند گردند.

نماینده شهرستان ماهنشان در مجلس شورای اسلامی در پایان ضمن ابراز خرسندی و تشکر از برگزاری این جلسه گفت: امیدواریم این جلسات به صورت مستمر و هدفمند ادامه یابد.

برچسب ها

این مطلب بدون برچسب می باشد.

پاسخ دادن

ایمیل شما منتشر نمی شود. فیلدهای ضروری را کامل کنید. *

*