۞ امام علی (ع) می فرماید:
هر کس از خود بدگویی و انتقاد کند٬خود را اصلاح کرده و هر کس خودستایی نماید٬ پس به تحقیق خویش را تباه نموده است.

موقعیت شما : صفحه اصلی » آخرین اخبار » اخبارشهرستان ماهنشان » سیاسی
  • شناسه : 1713
  • 05 ژانویه 2021 - 8:56
  • 248 بازدید
  • ارسال توسط :
حاج قاسم سلیمانی انقلاب اسلامی را به خارج از مرزهای ایران صادر کرد

حاج قاسم سلیمانی انقلاب اسلامی را به خارج از مرزهای ایران صادر کرد

مسئول دفتر نمایندگی ولی فقیه در سپاه انصار المهدی (عج) گفت: سردار سلیمانی مکتب است از این باب که انقلاب اسلامی را به خارج از مرزهای ایران صادر کرد.

به گزارش خبر ماهنشان، حجت الاسلام بیگدلی در نشست تخصصی مکتب سردار سلیمانی اظهارداشت: حاج قاسم سلیمانی فردی دیپلمات، فرمانده، جامعه شناس و مذاکره کننده ای و قانع کننده ای بود که طرف مقابل مجذوب شده و پای عمل می آمد.

وی با اشاره به اینکه سردار سلیمانی را نمی خواهیم قدسی کنیم اما ایشان فردی بود زمینی که آسمانی شد، افزود: سردار سلیمانی فردی در میدان عمل حضور داشته و سخت ترین کارها و برنامه ها را به سرانجام خوب و نیک می رساند، سردار سلیمانی فردی بود که در منطقه و در سطح بین‌المللی نفوذ کرده بود و دشمن هم از این قدرت سردار واهمه داشت طوری که خود ترامپ دستور ترور ایشان راداده بود.

مسئول دفتر نمایندگی ولی فقیه در سپاه انصارالمهدی (عج) استان زنجان بااشاره به شخصیت حاج قاسم سلیمانی و اقدامات وی، گفت: سردار سلیمانی در مرزهای مختلف ایران هرجا که احساس خطر میشد شخصا حضور پیدا کرده و به دل دشمن می زد و نقشه آنان را بر آب می کرد، وی در مقابل داعش که زائیده آمریکا بودند ایستاد و با تروریست ها و گروهک های داعش مقابله کرد، لذا ثمره فعالیت های چنین آدمی گسترش تفکر اسلام ناب محمدی به اقصا نقاط منطقه است.

حجت الاسلام بیگدلی اظهارداشت: داعش که زائیده تفکر ضد انسانی امریکای جنایتکار است با به یدک کشیدن اسم اسلام خواست چهره اسلام را در دید همگان و هر دین و مذهبی بد جلوه دهد، امریکا خواست با داعش با جنایتهای غیر انسانی  که انجام میداد اسلام آمریکایی خود راترویج دهد، در جنایت های داعش می بینیم با کشتار جمعی دریای خون براه می اندازند و جنایت هایی خیلی فجیع در مقابل مسلمانان و تشیع ایستاد اما سردار سلیمانی با نفوذ به مناطقی که داعش بود لشگر آنان را از هم پاشید و با مقابله با تروریست ها و گروهک های داعش ، آنان را از بین برد.

وی با اشاره به اقدامات سردار سلیمانی در سوریه، لبنان، عراق و افغانسان ، افزود: اگر سردار سلیمانی در خارج از مرزها حضور نمی یافت و با دشمنان نمی جنگید به فرموده رهبر انقلاب باید در کرمانشاه و همدان با دشمن می جنگیدیم، اما سردار دلها شجاعانه با تفکر ناب اسلامی و هدایت های رهبر انقلاب توانست با  تربیت نیروهای انقلابی و حزب اللهی و باتشکیل  لشگر های علویون، حیدریون، فاطمیون و زینبوین و.. جوانانی تربیت داد که استحکام لازم را در برابر برخورداری و مقاومت با دشمنان را داشته باشند.

مسئول دفتر نمایندگی ولی فقیه در سپاه انصارالمهدی (عج) استان زنجان گفت:  ما در تاریخ افسانه هایی که در آن مردان شجاع و نترس بودند خواندیم اما به واقعیت و در عصر خودمان مردانی همچون حاج قاسم سلیمانی که از سرمایه های انقلاب اسلامی بودند را دیدیم که در مقابل دنیا ایستاد و با دشمنان سازش نکردو این را دنیا بفهمد حاج قاسم سلیمانی نیروهایی با تفکر اسلامی و مکتب حسینی تربیت داده که ایستادگی و مقاومت و متدین و ولایتمداری را پیشه گرفتند با دشمنان اسلام و انقلاب هرگز سازش نمی کنند را سردار سلیمانی ادامه دارد.

انتهای پیام/

برچسب ها

این مطلب بدون برچسب می باشد.

پاسخ دادن

ایمیل شما منتشر نمی شود. فیلدهای ضروری را کامل کنید. *

*