۞ امام علی (ع) می فرماید:
هر کس از خود بدگویی و انتقاد کند٬خود را اصلاح کرده و هر کس خودستایی نماید٬ پس به تحقیق خویش را تباه نموده است.

موقعیت شما : صفحه اصلی » آخرین اخبار » اجتماعی » اخبارشهرستان ماهنشان » سیاسی
  • شناسه : 2032
  • 09 آوریل 2021 - 10:24
  • 212 بازدید
  • ارسال توسط :
حضور حداکثری و انتخاب اصلح، راهبرد امامین انقلاب در مقابله با هجمه های دشمن است

حضور حداکثری و انتخاب اصلح، راهبرد امامین انقلاب در مقابله با هجمه های دشمن است

امام جمعه بخش دندی با اشاره به در پیش رو بودن انتخابات ریاست جمهوری گفت: حضور حداکثری و انتخاب اصلح؛ راهبرد امامین انقلاب در مقابله با هجمه های دشمن می باشد.

مجمع سرمربیان شجره طیبه صالحین شهرستان ماهنشان با حضور بسیجیان این شهرستان برگزار شد.

 

 

حجت‌الاسلام علی خورشیدی اطهر؛ امام جمعه بخش دندی در این مجمع اظهارکرد: وحدت فرهنگی از عوامل اصلی سازندگی ،تغییر و دگرگونی امت هاست.

 

وی با بیان اینکه تهاجم فرهنگ بیگانه به فرهنگ اسلامی راهکار دشمن برای نفوذ در بین امت اسلامی است ،تصریح کرد:رسوخ دادن فرهنگ ابتذال و بی بندوباری در این راستا ارزیابی می شود.

 

رئیس شورای فرهنگ عمومی بخش انگوران گفت:رسیدن به باور مشترک قوی برای برپایی حکومت جهانی حضرت ولی عصر(عج) ،عامل دیگر دگرگونی و سازندگی  امت اسلامی می باشد که برابر احادیث، سبب تکمیل عقول ملت ها خواهد شد.

 

حجت‌الاسلام خورشیدی اطهر ، تربیت جوانان صالح مومن انقلابی برای جامعه اسلامی را  از اهم فلسفه شجره طیبه صالحین بیان نموده و یکی از راهکارهای اصلی این امر را ارایه خوراک فکری سالم توسط مربیان و سرگروه های صالحین دانست.

 

امام جمعه بخش دندی با اشاره به در پیش بودن انتخابات ریاست جمهوری و شوراهای اسلامی شهر و روستا، به تلاش های دشمنان  برای کم رونق کردن  این انتخابات با به راه انداختن شایعات و شبهات مختلف مانند بی تاثیر بودن انتخابات در سرنوشت کشور، القا ناکارآمدی نظام بر حل مشکلات مردم، ترویج ناامیدی و بدبینی  اشاره کرد وافزود: راهبرد مقابله موثر در برابر این هجمه ها  مطابق تدابیر حکیمانه امامین انقلاب حضور حداکثری و انتخاب اصلح می باشد.

 

وی تلاش مربیان و سرگروه های صالحین برای نقش آفرینی موثر در برگزاری پرشور انتخابات با حضور صددرصدی واجدین شرایط در شهرستان بدون کوچک ترین جانبداری و بیان مصادیق را تکلیف مربیان و دلسوزان انقلاب در شهرستان عنوان کرد.

انتهای پیام/

برچسب ها

این مطلب بدون برچسب می باشد.

پاسخ دادن

ایمیل شما منتشر نمی شود. فیلدهای ضروری را کامل کنید. *

*