۞ امام علی (ع) می فرماید:
هر کس از خود بدگویی و انتقاد کند٬خود را اصلاح کرده و هر کس خودستایی نماید٬ پس به تحقیق خویش را تباه نموده است.

موقعیت شما : صفحه اصلی » اخبار » سیاسی
  • شناسه : 912
  • 14 سپتامبر 2019 - 19:49
  • 732 بازدید
  • ارسال توسط :

شمیم ماهنشان:
حجت الاسلام محسن کرمی در گفت‌وگوی اختصاصی با  خبرنگار موج رسا; با اشاره به اینکه استان زنجان استان شور و شعور حسینی است، اظهار کرد: این استان مردم با ایمان، انقلابی، ولایتمدار، شهیدپرور، خط شکن در عرصه‌های مختلف داشته و همچنین دیار غواصان دریادل است.
وی با بیان اینکه خطرپذیری این مردم برای دفاع از انقلاب و آرمانها آن ثابت شده است، ابراز کرد: ما به هر حال در این استان نمی‌توانیم شاهد حضور افراد ناسالم باشیم، افرادی که در استان ناسالم هستند و اموراتی را در دست دارند، جایشان در این استان نخواهد بود و بایستی منصب خود را رها کرده و بروند.
دادستان زنجان با تاکید بر اینکه اگر افراد ناسالم منصب‌های خود را رها نکنند با برخوردهای شدید دستگاه‌ قضایی روبرو خواهند شد، عنوان کرد: ما هیچ اغماضی در این خصوص نخواهیم کرد، ما بدون ملاحظه جایگاه و انتصابات و ارتباطات برخورد قانونی را انجام خواهیم داد.
وی تصریح کرد: ما این تذکر و اخطار را به برخی از مدیران دادیم و منتظریم که به زودی از منصب خود کناره گیری کرده و استان را ترک کنند تا این جایگاه و منصب‌ها را سایر افرادی که ناسالم نیستند، به دست گیرند.
حجت‌الاسلام کرمی در پاسخ به این سوال که چند مدیر اخطار دریافت کردند؛ گفت: در گام نخست مدیر خاصی را تذکر دادیم و منتظریم به زودی از منصب خود کنار برود که در حال رصد این موضوع هستیم تا واکنش را ببینیم.
وی در خصوص بازداشت یکی از مدیران آبفار نیز عنوان کرد: در حال حاضر به اتهامات این مدیر رسیدگی می‌شود و ادله کافی موجود است که ایشان متاسفانه فساد مالی شدیدی را داشتند.
دادستان زنجان با بیان اینکه تحقیقات برای کشف ابعاد قضیه بوده و اصل جرم محرز است، خاطرنشان کرد: زوایای پنهان و ابعاد مختلف این فساد در حال بررسی بوده تا آنها را کشف کنیم.
وی با بیان اینکه این مدیر همچنان در بازداشت به سر می‌برد، ابراز کرد: هر روز یک موضوع جدید مستندسازی شده و به این پرونده اضافه می‌شود.
//س
انتهای پیام/

برچسب ها

این مطلب بدون برچسب می باشد.

پاسخ دادن

ایمیل شما منتشر نمی شود. فیلدهای ضروری را کامل کنید. *

*