۞ امام علی (ع) می فرماید:
هر کس از خود بدگویی و انتقاد کند٬خود را اصلاح کرده و هر کس خودستایی نماید٬ پس به تحقیق خویش را تباه نموده است.

موقعیت شما : صفحه اصلی » آخرین اخبار » اخبار » اخبارشهرستان ماهنشان » سیاسی
  • شناسه : 1774
  • 08 ژانویه 2021 - 7:10
  • 352 بازدید
  • ارسال توسط :
درماندگی آمریکا در حل مسائل داخلی/ پیام رزمایش ارتش اقتدار ایران است

درماندگی آمریکا در حل مسائل داخلی/ پیام رزمایش ارتش اقتدار ایران است

امام جمعه دندی به انتخابات پر ماجرا و پسا انتخابات آمریکا که هیمنه پوشالی آنها را شکست اشاره کرد و گفت: روز چهارشنبه طرفداران ترامپ به کنگره آمریکا هجوم آوردند و نمایندگان، مجلس را ترک کردند که نشان می‌دهد کشوری که مدعی رهبری جهان را دارد، در حل مسائل داخلی هم عاجز شده است .

حجت‌الاسلام علی خورشیدی اطهر ظهر امروز در خطبه‌های نماز جمعه شهر دندی، به سالروز ۱۹ دی قیام مردم قم اشاره و اظهار کرد: این قیام سر آغاز نهضت اسلامی است که ثمرات زیادی را در برداشته است.

امام جمعه دندی به ارتحال آیت‌الله مصباح یزدی اشاره و تصریح کرد: این واقعه حقیقتا ضایعه‌ای جبران ناپذیر است چرا که این عالم مجاهد یادگاران ارزشمندی بجای گذاشته که تالیف بیش از ۱۰۰ عنوان کتاب، ایجاد موسسه علمی و تربیت شاگردان ممتاز و پاسخ به شبهات که دشمن را به ستوه آورده بود از جمله این اقدامات بود.

وی با بیان اینکه بعد از شهادت دکتر فخری‌زاده مجلس انقلابی طرح اقدام راهبردی را ربل‌گذاری و سازمان انرژی اتمی را موظف کرد برای نیاز صلح آمیز اورانیوم با غنای ۲۰ درصد را تامین کند، تصریح کرد: دولت جمهوری اسلامی روز دوشنبه بعد از وقفه چند ساله غنی‌سازی ۲۰ درصد را آغاز کرد و این طرح مجلس و اقدام دولت باعث شد کشورهای اروپائی اعلام کنند ایران پایبند برجام نیست.

خورشیدی اطهر به انتخابات پر ماجرا و پسا انتخابات آمریکا که هیمنه پوشالی آنها را شکست اشاره کرد و افزود: روز چهارشنبه طرفداران ترامپ به کنگره آمریکا هجوم آوردند و نمایندگان، مجلس را ترک کردند که نشان می‌دهد کشوری که مدعی رهبری جهان را دارداز حل مسائل و مشکلات داخلی هم عاجز شده است.

امام جمعه دندی به رزمایش ارتش اشاره و تاکید کرد: ارتش جمهوری اسلامی بزرگترین رزمایش پهپادی راکه قدرت و اقتدار ایران است را به نمایش گذاشت.

انتهای پیام

برچسب ها

این مطلب بدون برچسب می باشد.

پاسخ دادن

ایمیل شما منتشر نمی شود. فیلدهای ضروری را کامل کنید. *

*