۞ امام علی (ع) می فرماید:
هر کس از خود بدگویی و انتقاد کند٬خود را اصلاح کرده و هر کس خودستایی نماید٬ پس به تحقیق خویش را تباه نموده است.

موقعیت شما : صفحه اصلی » آخرین اخبار » اجتماعی » اخبارشهرستان ماهنشان
  • شناسه : 1234
  • 12 می 2020 - 8:55
  • 674 بازدید
  • ارسال توسط :
ده نفر از زندانیان جرایم غیر عمد ماهنشانی در انتظار آزادی اند

ده نفر از زندانیان جرایم غیر عمد ماهنشانی در انتظار آزادی اند

رییس دادگستری شهرستان ماهنشان گفت: ده نفر از زندانیان جرایم غیر عمد ماهنشانی در انتظار آزادی اند.

 

رییس دادگستری شهرستان ماهنشان در گفت و گو با خبرنگار خبرماهنشان با اشاره به عدم امکان برگزاری مراسم گلریزان گفت: در اجرای دستورات ستاد ملی مبارزه با کرونا و ضرورت رعایت پروتکلهای بهداشتی، گلریزان ماه رمضان امسال به صورت مجازی برگزار خواهد شد و نیکوکاران نیز در همین ایام ماه الهی ثابت نموده اند همیشه و در هر شرایطی نیازمندان را فراموش نمی کنند و به یاری همنوعان خود می شتابند تا پدر یا مادر خانواده بر سر سفره افطار و کنار فرزندانش حضور یابد.
یعقوبی تلاش برای آزادی زندانیان نیازمند را امری خداپسندانه دانست و بر گسترش فرهنگ جلب مشارکت مردمی برای آزادی زندانیان نیازمند توسط رسانه‌های جمعی تأکید کرد.

وی افزود: جشن گلریزان امید ناامیدان است که اکنون با فرهنگ سازی بهینه به سنت حسنه تبدیل شده تا نیکوکاران وخیران آن هم درماه مبارک رمضان با برپایی این جشن از زندانیان نیازمند دستگیری کنند.

در قرآن وآموزه‌های دین مبین اسلام نیز بارها وبارها کمک به همنوع، دستگیری از نیازمندان و روحیه داشتن کار خیر تاکید شده است وباید این حرکت مردمی ارزشمند (جشن گلریزان) در جامعه گسترش یابد تا زندگی همه ما در مسیر خیر و رضایت خداوند متعال باشد.

@akhbaremahneshan

برچسب ها

این مطلب بدون برچسب می باشد.

پاسخ دادن

ایمیل شما منتشر نمی شود. فیلدهای ضروری را کامل کنید. *

*