۞ امام علی (ع) می فرماید:
هر کس از خود بدگویی و انتقاد کند٬خود را اصلاح کرده و هر کس خودستایی نماید٬ پس به تحقیق خویش را تباه نموده است.

موقعیت شما : صفحه اصلی » آخرین اخبار » اجتماعی » اخبارشهرستان ماهنشان » سیاسی
  • شناسه : 1849
  • 22 ژانویه 2021 - 21:39
  • 266 بازدید
  • ارسال توسط :
ذات پلید دشمن با تغییرچهره عوض نمی شود

ذات پلید دشمن با تغییرچهره عوض نمی شود

امام جمعه شهرستان ماهنشان گفت: ذات پلید دشمن با تغییرچهره عوض نمی شود .

به گزارش خبر ماهنشان: حجت الاسلام محمد رضا علی اکبری امام جمعه شهرستان ماهنشان در خطبه های این هفته نماز عبادی و سیاسی جمعه با اشاره به تحولات و حاکم شدن بایدن اظهارداشت: با توجه به چالش هایی متعددی که پیش روی رییس جمهور جدید پیر و بیمار آمریکا است و مراسم تحلیف وی با حضور ۲۵۰۰۰نیروی رزمی انجام گرفت نباید به او امید بست بلکه باید به توانایی داخلی و داشته هایمان تکیه کنیم ، دشمن دشمن است با تغییر چهره ذات پلیدشان عوض نمیشود.
وی با اشاره به رمایش مبتکرانه توسط سپاه مقتدر و ارتش سرافراز ،افزود: این رزمایش ترکیبی بین ارتش و سپاه که مبتنی بر خلاقیت و استعدادهای بومی بوده، امپراطوری رسانه ای دشمن به همراه پیاده نظام داخلی ، درصدد زیر سوال بردن آثار مثبت و بازدارنده این رزمایش ها هستند.
خطیب جمعه ماهنشان از مردم خواست فریب دشمنان داخلی و خارجی را نخورند.
حجت الاسلام علی اکبری با اشاره به پیام رزمایش اظهارداشت: این رزمایش ها در راستای تامین معیشت و زندگی آرام برای مردم است چرا که معیشت پایدار در گرو امنیت پایدار و بادوام است .
وی با بیان اینکه هزینه های این رزمایش برای جلوگیری از هزینه های دیگر است و پیام این رزمایش هم ارعاب بخش دشمن و اطمینان بخش دوستان و خنثی ساز جنگ روانی دشمن و پیام آور وحدت است، افزود: این رزمایش قدرت بازدارندگی ایران را نشان داده و کسانیکه در سودای برجام ۲و ۳ هستندپیام رزمایش ایران را دریافت کردند.
امام جمعه شهرستان ماهنشان ضمن تقدیر و تشکر از کادر سلامت و نیروهای زحمت کش عرصه سلامت در کنترل بیماری کرونا گفت: با عادی انگاری و عدم رعایت و مسافرتهای غیر ضروری مسبب ورود بیماری با پیک های جدید نشوید.

حجت الاسلام علی اکبری با اشاره به مناسبتهای هفته پیش رو اظهارداشت: چهارشنبه ۱۳ جمادی الثانی سالروز وفات حضرت ام البنین و روز تکریم مادران و همسران گرامی شهدا است،حضرت ام البنین همسر شهید و مادر شهدا بوده و از طرفی یکی از پیام رساتان روزعاشورا هستند.
وی تاکید کرد: خانواده معظم شهدا خاکریز دوم هستند که باید با حضور خود در صحنه های گوناگون سیاسی ، اقتصادی و سازندگی و اداره کشور و پیشبرد کارها، آبروی را که به اسلام داده اند تداوم بخشند .
امام جمعه شهرستان ماهنشان از مسئولین و مردم خواست، تا در حد توان قدر شناس زحمات آنان را داشته باشیم.

برچسب ها

این مطلب بدون برچسب می باشد.

پاسخ دادن

ایمیل شما منتشر نمی شود. فیلدهای ضروری را کامل کنید. *

*