۞ امام علی (ع) می فرماید:
هر کس از خود بدگویی و انتقاد کند٬خود را اصلاح کرده و هر کس خودستایی نماید٬ پس به تحقیق خویش را تباه نموده است.

موقعیت شما : صفحه اصلی » آخرین اخبار » اخبارشهرستان ماهنشان » سیاسی
  • شناسه : 1709
  • 05 ژانویه 2021 - 8:03
  • 307 بازدید
  • ارسال توسط :
ذوب شدن در ولایتمداری از ویژگی های بارز سردار سلیمانی است

ذوب شدن در ولایتمداری از ویژگی های بارز سردار سلیمانی است

امام جمعه شهرستان ماهنشان گفت: ذوب شدن در ولایتمداری و انقلابی بودن از ویژگی های بارز سردار سلیمانی است.

به گزارش خبر ماهنشان: حجت الاسلام محمدرضا علی اکبری در نشست تخصصی بررسی مکتب حاج قاسم سلیمانی اظهارداشت: دشمن به گمان خود فکر می کرد با ترور حاج قاسم سلیمانی می تواند به اهداف وآرمانهای خود برسد در صورتیکه به فرموده رهبر انقلاب سردار سلیمانی یک فرد نبود که با شهادتش از بین برود بلکه وی مکتب بود و ممکتب با شهید شدن شخص از بین نمی رود.

وی با اشاره به زندگی قبل از شهادت سردار سلیمانی افزود: با بررسی زندگی حاج قاسم سلیمانی میشود برداشت کرد که حاج قاسم قبل از به شهادت رسیدن خود ایمان  به شهادتش و دنیای ابدی دارد لذا حاج قاسم رشیدانه پا به عرصه نبرد با دشمن گذاشت کسیکه کفن خود را برای شهادت به علما و فرزندان شهدا می دهد و از آنها درخواست امضا می کند از شهادت نمی ترسد او می دانست وقتی پا در این میدان می گذارد آخرش شهادت است. لذا در مکتب حاج قاسم سلیمانی رشادت و شهادت و ایثار و ذوب شدن در ولایتمداری و انقلابی بودن به تمام معنا حرف اول را می زند.

امام جمعه شهرستان ماهنشان گفت:حاج قاسم مکتبی را تدوین نمود و ارائه داد که باید برای دفاع از انقلاب و ارزش های اسلامی این مکتب ترویج داده شود.

حجت الاسلام علی اکبری اظهارداشت: چیزی که از حاج قاسم سلیمانی حاج قاسم ساخت و بین همه اقشار و حزب و گروه ها نفوذ کرد و شد سردار دلها، اخلاص، بی ریا،فداکار، رشادت، انقلابی بودن به تمام معنا و ولایتمداری و مرد میدان بودن ایشان بود .

وی افزود: حاج قاسم سلیمانی فرماندهی نبود که پشت میزها بنشیند و دستور بدهد وی مرد میدان بود و حضورا و شخصا مسائل را در هر زمینه و مسئولینی پیگیری می کرد.

 

برچسب ها

این مطلب بدون برچسب می باشد.

پاسخ دادن

ایمیل شما منتشر نمی شود. فیلدهای ضروری را کامل کنید. *

*