۞ امام علی (ع) می فرماید:
هر کس از خود بدگویی و انتقاد کند٬خود را اصلاح کرده و هر کس خودستایی نماید٬ پس به تحقیق خویش را تباه نموده است.

موقعیت شما : صفحه اصلی » آخرین اخبار » اجتماعی » اخبارشهرستان ماهنشان
  • شناسه : 1143
  • 17 دسامبر 2019 - 9:27
  • 993 بازدید
  • ارسال توسط :
راه ارتباطی که فرجامش نامعلوم است+عکس وفیلم
مشکل راه ارتباطی روستای کردی:

راه ارتباطی که فرجامش نامعلوم است+عکس وفیلم

راه ارتباطی روستای کردی و باغچه با شرایط نامناسب که در فصل زمستان دارد معلوم نیست راننده ای جان سالم به مقصد خواهد برد یانه !!!

به گزارش خبرماهنشان: گاهی روستاییان با آمدن فصل بارش برف و باران بخاطر نامناسب بودن راه های ارتباطی روستا از آمدن فصل پاییز و زمستان خرسند نمی شوند

بارش برف و باران اکثرا موجب خوشحالی مردم و کشاورزان میشود تا با این نعمت خداوند سفره‌های آب زیرزمینی جان تازه‌ای بگیرند و نویدبخش روزهای خوبی برای حوزه کشاورزی باشند
اما آنچه طی این روزها مشاهده می‌شود شرایط نامناسب و گاها با بارش برف بسته بودن محورهای مواصلاتی برخی روستاها هستیم تا این امر روند امدادرسانی و خدمات‌رسانی به روستاها را با کندی مواجه می کند.

محرمعلی محمدی در گفت و گو با خبرنگار خبرماهنشان گفت: جاده‌ های خاکی پس از بارش باران از گل و لای انباشته و تردد مردم را سخت می کند و نیز بعد از بارش برف خودروهای اداره راه و ترابری مسلما بازگشایی معبرهای اصلی را در اولویت قرار می دهد و اگر کسی هم اضطراری بخواهد از این روستا به مرکز شهر برود غیر ممکن است .

گفتنی است :شهرستان ماهنشان در مجموع ۹۸۵ کیلومتر راه دارد که ۴۵ کیلومتر آن راه اصلی و ۱۷۳ کیلومتر راه فرعی آن است و ۳۲۰کیلومتر از راه‌های روستایی شهرستان ماهنشان آسفالت و ۴۴۵ کیلومتر از راه های روستایی معادل ۵۸ درصد شنی و خاکی بوده و به آسفالت نیاز دارد.
روستای “کرَدی” از روستاهای کم برخوردار شهرستان ماهنشان محسوب می شود که جنگ آب اهالی آن در سال های گذشته سوژه داغ رسانه ها و فضای مجازی بود که به گفته اهالی این مشکل همچنان وجود دارد اما بجز مشکل آب شرب روستای کردی که در ۲۹ کیلومتری شهرستان ماهنشان با ۶۲ خانوار و بعداز راه اصلی ماهنشان پری ۵ کیلومتر راه خاکی به روستا با مشکلات راه ارتباطی در این فصل از سال دست و پنجه نرم میکند.

انتهای پیام/

پاسخ دادن

ایمیل شما منتشر نمی شود. فیلدهای ضروری را کامل کنید. *

*