۞ امام علی (ع) می فرماید:
هر کس از خود بدگویی و انتقاد کند٬خود را اصلاح کرده و هر کس خودستایی نماید٬ پس به تحقیق خویش را تباه نموده است.

موقعیت شما : صفحه اصلی » آخرین اخبار » اخبارشهرستان ماهنشان » سیاسی
  • شناسه : 1254
  • 19 می 2020 - 0:17
  • 701 بازدید
  • ارسال توسط :
روزقدس ، خنثی کننده توطئه فراموشی مساله فلسطین است

روزقدس ، خنثی کننده توطئه فراموشی مساله فلسطین است

فرمانده سپاه ناحیه ماهنشان گفت: روز قدس خنثی کننده توطئه فراموشی مساله فلسطین است.

سرهنگ ملکی فرمانده سپاه ناحیه ماهنشان در نشست خبری که به مناسبت روز جهانی قدس ضمن گرامیداشت یاد و خاطره حضرت امام خمینی رحمه الله علیه، شهدای جبهه مقاومت بویژه سیدالشهدای مقاومت سردار سپهبد حاج قاسم سلیمانی، گفت: ثمرات فریاد کشیدن بر سر صهیونیست در روز جهانی قدس بیشمار است از جمله آن تشکیل جبهه عظیم مقاومت و به اضمحلال بردن آمریکا و جبهه استکبار و ولد نامشروع ان رژیم غاصب اسرائیل است.

ملکی اظهارداشت: اگر همین راهپیمایی‌های مردم در جای‌جای میهن اسلامی (در شهر و روستا) نبود ، مساله فلسطین به کل فراموش می شد.

وی روز قدس را اوج مبارزه سیاسی حضرت امام خمینی رحمه الله علیه برای مبارزه با رژیم غاصب اسرائیل دانسته و افزود: راهپیمایی‌های مردم در روز قدس تامین کننده امنیت ملی و امنیت مسلمانان در جهان است چراکه در اثر این حضور مردمی هدف غایی رژیم کودک کش اسرائیل که مبنی بر سیاست غصب سرزمین مسلمانان از نیل تا فرات بود افشا شد و این رژیم غاصب مجبور به کشیدن حصار و دیوار به دور خود شد.
فرمانده سپاه ناحیه ماهنشان برخی از ثمرات حضور مردم در راهپیمایی های روز قدس در طول ۴۱سال عمر با برکت انقلاب اسلامی را موارد زیر دانست و گفت:
🇵🇸جهانی شدن قضیه فلسطین
🇵🇸بیداری ملت ها در برابر توطئه های آمریکایی صهیونیستی
🇵🇸شکست طرحهای سازش
🇵🇸ابطال نظریه سرزمین بدون ملت برای ملت بدون سرزمین
🇵🇸ابطال نظریه اسطوره شکست ناپذیری ارتش صهیونیستی
🇵🇸پذیرش هویتی بنام فلسطین
🇵🇸خروج اسراییل از جنوب لبنان در سال۲۰۰۰میلادی
🇵🇸خروج اسراییل از نوار غزه در سال ۲۰۰۵میلادی
🇵🇸شکست اسرائیل در جنگ ۳۳روزه در سال ۲۰۰۶ میلادی
🇵🇸شکست اسرائیل در جنگ ۲۲روزه در سال۲۰۰۹

🖋 ملکی، عدم ظلم پذیری و مبارزه با ظالم را طبق آموزه های قرآنی شرط مسلمانی هر مسلمان دانسته و اظهاراشت: علت دشمنی رژیم غاصب اسرائیل با ملت انقلابی ایران اسلامی بخاطر اسلام و عمل به آموزه‌های قرآنی است.

🎥 وی با اشاره به وضعیت اجتماعی ناشی از شیوع بیماری کرونا در جامعه افزود: بر خلاف تصورات منافقان و زوق زدگی دشمنان،روز قدس تا محو کامل رژیم غاصب اسرائیل تعطیل شدنی نیست و ان شاءالله با برنامه‌ریزی های صورت گرفته روز قدس امسال با عنایت خداوند متعال و استمداد از ارواح طیبه شهدای مقاومت؛متنوع ، زیبا ، پرشور و از جمله خاطره انگیزترین و اثربخش ترین روز قدس های جبهه مقاومت خواهد شد.
🎤فرمانده ناحیه مقاومت بسیج ماهنشان گفت: روز قدس امسال در مجموعه بسیج شهرستان تمرکز بر روی فعالیت های محله محور خواهد شد
همچنین از ظرفیت رسانه‌ها و فضای مجازی برای تبیین اهداف روز قدس،بهره خواهیم برد.
به آتش کشیدن پرچم رژیم منحوس اسراییل برای نمایش دادن روحیه استکبار ستیزی مردم انقلابی شهرستان، پخش مصاحبه ها و دیدگاه های اقشار مختلف مردم در خصوص اهمیت روز قدس و مبارزه با اسرائیل در رسانه های شهرستانی،بر گزاری مسابقات فرهنگی هنری برای رده های سنی مختلف،ازجمله برنامه های بسیجیان شهرستان برای گرامیداشت روز قدس امسال بیان کرد.
🎤سرهنگ ملکی تقارن روز قدس با سالروز آزادسازی خرمشهر را تقارن مبارک و معنا داری دانست و اظهار امیدواری کرد که با عنایت خداوند متعال و مجاهدت رزمندگان اسلام به زودی شاهد فروپاشی جبهه استکبار جهانی و از بین رفتن رژیم نامشروع اسراییل خواهیم بود.
🎞وی افزود:در روز قدس رژه موتوری و خودرویی بسیجیان عزیز در شهرهای ماهنشان و دندی را خواهیم داشت که با نوشته هایی که روی آنها نصب می کنند انزجار خود را از استکبار جهانی به نمایش خواهند داشت و به دنیا اعلام خواهند نمود که عاشق مبارزه با اسرائیل هستند…
@akhbaremahneshan

برچسب ها

این مطلب بدون برچسب می باشد.

پاسخ دادن

ایمیل شما منتشر نمی شود. فیلدهای ضروری را کامل کنید. *

*