۞ امام علی (ع) می فرماید:
هر کس از خود بدگویی و انتقاد کند٬خود را اصلاح کرده و هر کس خودستایی نماید٬ پس به تحقیق خویش را تباه نموده است.

موقعیت شما : صفحه اصلی » آخرین اخبار » اخبار » اخبارشهرستان ماهنشان
  • شناسه : 1181
  • 14 فوریه 2020 - 15:28
  • 883 بازدید
  • ارسال توسط :
سردار سلیمانی طرح های دشمنان را در خاورمیانه نقش برآب کرد/خطای راهبردی دشمن از بین بردن سردار سلیمانی بود
فرمانده تیپ ۳۶انصارالمهدی عج استان زنجان؛

سردار سلیمانی طرح های دشمنان را در خاورمیانه نقش برآب کرد/خطای راهبردی دشمن از بین بردن سردار سلیمانی بود

فرمانده تیپ ۳۶ انصارالمهدی عج استان زنجان گفت: سردار سلیمانی طرح های دشمنان را در خاورمیانه نقش برآب کرد.

‍ سردار سلیمانی طرح های دشمنان را در خاورمیانه نقش برآب کرد/خطای راهبردی دشمن از بین بردن سردار سلیمانی بو
فرمانده تیپ ۳۶انصارالمهدی عج استان زنجان در مراسم چهلم سردار حاج قاسم سلیمانی و همراهانش گفت: سردار رشید اسلام شهید راه مقاومت و ایستادگی بود و همواره با مبارزات خود در سوریه ، یمن، عراق، افغانستان و…نقشه های آمریکا و رژیم صهیونیستی برای ایجاد خاورمیانه جدید را نقش برآب کرد.
عباسی اظهار کرد:اخلاص از ویژگی های بارز شهید سیلمانی بود و جامعه به این نوع اخلاص نیاز دارد، این دلاورمرد به دنبال شهادت بود تا با خون خود وحدت و بیداری را در جهان اسلام ایجاد کند و باید از افکار، عقاید این شهید والامقام دفاع کرد.
سردار عباسی با اشاره به شخصیت های سردار سلیمانی اظهارداشت:اخلاص و بی ادعا بودن سردار از ویژگی های بارز شهید سیلمانی بود، سردار سلیمانی مدیریت جهادی داشت جامعه به این نوع اخلاص و مدیریت جهادی نیاز دارد.
وی افزود: در دنیا یک نفری پیدا شد، وضعیت بحران زده خاورمیانه را تدبیر کند، سردار سلیمانی با مدیریت جهادی و شجاعت و درایت توانست این کار را انجام دهد.
فرمانده تیپ ۳۶انصارالمهدی عج استان زنجان گفت؛ سردار رشید اسلام به دنبال شهادت بود تا با خون خود وحدت و بیداری را در جهان اسلام ایجاد کند و باید مسئولین که توفیق مسئولیت دارند از مدیریت جهادی، افکار، عقاید این شهید والامقام الگو بگیرند و وظایف خود عمل کنند .
سردار عباسی اظهارداشت: خطای راهبردی دشمن از بین بردن حاج قاسم سلیمانی بود غافل از اینکه شهادت سردار حاج قاسم سلیمانی و همراهانش باعث همدلی و انسجام بیشتر در کشور و منطقه شد.
وی افزود :سردار نیروهایی در یمن، عراق، سوریه و افغانستان تربیت کرده که در کنار خود و بعد از خودش مقاومت و ایستادگی در برابر دشمنان را سرلوحه خود قرار می دهند و از دین و مملکت خود عاشقانه دفاع می کنند.
@akhbaremahneshan

برچسب ها

این مطلب بدون برچسب می باشد.

پاسخ دادن

ایمیل شما منتشر نمی شود. فیلدهای ضروری را کامل کنید. *

*