۞ امام علی (ع) می فرماید:
هر کس از خود بدگویی و انتقاد کند٬خود را اصلاح کرده و هر کس خودستایی نماید٬ پس به تحقیق خویش را تباه نموده است.

موقعیت شما : صفحه اصلی » آخرین اخبار » اجتماعی » اخبارشهرستان ماهنشان » سیاسی
  • شناسه : 1987
  • 09 مارس 2021 - 13:33
  • 229 بازدید
  • ارسال توسط :
شهرستان ماهنشان دچار بی‌مهری مسئولان استانی شده است

شهرستان ماهنشان دچار بی‌مهری مسئولان استانی شده است

شهردار ماهنشان با انتقاد از استاندار زنجان در خصوص وعده‌های عملی نشده در این شهر گفت: شهر ماهنشان دچار نامهربانی و بی‌مهری مسئولان استانی شده است.

حسن ملکی در جلسه شهرداران و روسای شورای شهرها با گلایه از استاندار در خصوص بی‌مهری نسبت به ماهنشان اظهار کرد: ماهنشان دچار بی‌مهری و نامهربانی مسئولان استانی قرار گرفته است.

وی خطاب به استاندار زنجان عنوان کرد: شما به شهر زرین آباد که حوزه انتخابی اصلی آقای خاتمی نماینده مجلس بوده توجه دارید و جزو شهر کمتر توسعه یافته اعلام کردید در حالی که شهر ماهنشان از همه شهرهای استان زنجان کمتر توسعه یافته است.

شهردار ماهنشان با بیان اینکه ماهنشان تنها شهری که از همه جهات از جمله راه و ارتباطات محروم واقع شده است گفت: منطقه ما از نظر موقعیت در آمدی دامی بوده و سه سال است که در تلاش هستیم که برای ماهنشان یک شهرک دامی ایجاد شده و دام‌ها به بیرون از شهر منتقل شود اما تا به امروز تحقق نیافته است.

وی با اشاره به اینکه در حضور رئیس سازمان شهرداری‌ها قول دادید یک دستگاه ماشین آتش نشانی سبک برای ماهنشان اختصاص دهید که تا به امروز محقق نشده است گفت: نیروی آتش نشانی هم در ماهنشان نداریم و اگر تنها نیروی آتش نشانی ماهنشان بازنشست شود ماهنشان فاقد نیروی آتش نشانی خواهد بود.

انتهای پیام/

برچسب ها

این مطلب بدون برچسب می باشد.

پاسخ دادن

ایمیل شما منتشر نمی شود. فیلدهای ضروری را کامل کنید. *

*