۞ امام علی (ع) می فرماید:
هر کس از خود بدگویی و انتقاد کند٬خود را اصلاح کرده و هر کس خودستایی نماید٬ پس به تحقیق خویش را تباه نموده است.

موقعیت شما : صفحه اصلی » آخرین اخبار » یادداشت
  • شناسه : 1701
  • 03 ژانویه 2021 - 7:38
  • 1115 بازدید
  • ارسال توسط :
شوک استکبار جهانی از واکنش و ارادت مردم ایران و منطقه برای سردار سلیمانی

شوک استکبار جهانی از واکنش و ارادت مردم ایران و منطقه برای سردار سلیمانی

یکی از بحث‌های اصلی مقابله رسانه‌های استکبار از بازنمائی خروش مردم ایران علیه آمریکا، نشان می‌دهد که جبهه کفر و استکبار جهانی از واکنش مردم ایران و منطقه، دچار یک شوک شده بود و سانسور و تهدید را، در دستور کار قرار میدهند و برخلاف تمامی ضوابط و پروتکل‌های آزادی بیان، مانع انتشار پست‌های مرتبط با سردار سلیمانی میشوند.

به گزارش خبر ماهنشان:یکی از مهم‌ترین آرمان‌‌های انقلاب اسلامی و رهبر کبیر آن، امام خمینی (ره) دفاع از مظلومان و مستضعفان و به ویژه دفاع از ملت مظلوم فلسطین و آزادسازی فلسطین اشغالی از لوث وجود اشغالگران صهیونیست و حامیان آن بود.
زمانی که نظریه صدور انقلاب از سوی امام راحل رضوان‌الله علیه مطرح شد، بسیاری از دشمنان و دوستان درک درستی از این نظریه نداشتند؛ برخی‌ها این سخن را اشتباه بنیادین و برخی‌ها آن را به لحاظ عملی محال می‌دانستند.
امروز همه دوستان و دشمنان بر این واقعیت اقرار می‌کنند که بسیاری از آرمان های انقلاب در اقصی نقاط عالم نفوذ کرده و بسیاری از معادلات منطقه‌ای و بین منطقه‌ای به ویژه ترویج و تعمیق روحیه مقاومت اسلامی و استکبارستیزی و بیداری اسلامی متأثر از حضور الگوهای انقلاب اسلامی است.
فرایند برآمده از روند انقلاب اسلامی، سپس پیروزی انقلاب از سویی و تحمیل جنگ هشت ساله از سوی دیگر با تأثیرگذاری نظریه‌ ولایت فقیه، زمینه را برای تحقق این آرمان مهم و حیاتی فراهم کرد؛ در این میان تربیت نیروهای انقلابی و فرماندهان عالیرتبه با مدیریت انقلابی در فضای انقلاب و جنگ نقش اساسی را در فرایند نفوذ انقلاب اسلامی و دیدگاه‌های آن در اقصی نقاط عالم و حتی درون مرزهای آمریکا به عنوان اصلی‌ترین دشمن انقلاب اسلامی ایفا کرده است.
سردار حاج قاسم سلیمانی با تکیه بر قدرت لایزال الهی و ولایتمداری ویژه، توانست خود را به عنوان سربازی بی‌بدیل و شجاع تبدیل کرده و با حضور میدانی در عرصه مقاومت و صدور انقلاب اسلامی، به سیدالشهدای مقاومت تبدیل شود. اقدام به ترور ناجوانمردانه این سردار عزیز، ضمن آن که در زمان خود، اقدامی منفعلانه و ذلیلانه بود، آرامش و امنیت را نیز از دشمنان انقلاب اسلامی سلب کرده و مکتب سلیمانی را که سربازی ولایت بود، به یک مکتب فرامکانی و فرازمانی تبدیل کرد اما استکبار باز هم دست از خباثت و دشمنی خود برنداشتند پس از شهادت فیزیکی سردار سلیمانی کاربران خودجوش در فضای مجازی تصاویر و مطالبی در خصوص سردار منتشر کردند اینستاگرام و توییتر و برخی رسانه ها تاب دیدن عکسها و مطالب سردار سلیمانی را نداشتند و اقدام به بایکوت، حذف و سانسور کردن پست ها و پیج ها کردند و اجازه نداد ندای عظمت قیام مردم ایران و منطقه در حمایت از سردار سلیمانی، انعکاس جهانی قابل توجهی یابد.
دقیقا یکی از بحث‌های اصلی مقابله رسانه‌های استکبار از بازنمائی خروش مردم ایران علیه آمریکا، نشان می‌دهد که جبهه کفر و استکبار جهانی از واکنش مردم ایران و منطقه، دچار یک شوک شده بود و سانسور و تهدید را، در دستور کار قرار میدهند و برخلاف تمامی ضوابط و پروتکل‌های آزادی بیان، مانع انتشار پست‌های مرتبط با سردار سلیمانی میشوند.
دشمنان نظام اسلامی با تحریف و دروغ و انتشار حواشی و موارد خلاف جریان اصلی افکار عمومی ایران، تلاش کرد تا از بُرد رسانه‌ای خشم مردم از این جنایت، بکاهند.
امروز ادامه راه آن عزیز که اخلاص الهی و اطاعت از محض از ولی فقیه زمان، رهبر معظم انقلاب حضرت امام خامنه‌ای، مدظله العالی و تکیه بر روحیه مقاومت است، تنها رمز ماندگاری و پیروزی در عرصه‌های مختلف است که باید مد نظر مسئولان حوزه‌های مختلف نظام جمهوری اسلامی به ویژه دولت‌مردان و مسئولان اجرایی قرار گیرد و جوانان و نوجوانان باید دنبال تولیدات نرم افزاری وبرنامه های مشابه اینستاگرام و غیره باشند تا با برش رسانه ای بتوان انقلاب اسلامی را ان شاءالله جهانی کرد.
به روح بلند و ملکوتی امام خمینی (ره) و همه شهدای اسلام و انقلاب و به ویژه سردار حاج قاسم سلمیانی سلام و درود می‌فرستیم و متضرعانه از خداوند متعال توفیق قدردانی از نعمت عظیم ولایت و انقلاب اسلامی و حرکت در این مسیر نورانی را مسئلت داریم.
حسینعلی زاهدی‌پور کارشناس فضای مجازی و فعال رسانه ای

انتهای پیام/

برچسب ها

این مطلب بدون برچسب می باشد.

پاسخ دادن

ایمیل شما منتشر نمی شود. فیلدهای ضروری را کامل کنید. *

*