۞ امام علی (ع) می فرماید:
هر کس از خود بدگویی و انتقاد کند٬خود را اصلاح کرده و هر کس خودستایی نماید٬ پس به تحقیق خویش را تباه نموده است.

  • شناسه : 1375
  • 07 اکتبر 2020 - 7:43
  • 463 بازدید
  • ارسال توسط :
ماهنشان از عواید ناشی از فعالیت معادن در این منطقه بی بهره است

ماهنشان از عواید ناشی از فعالیت معادن در این منطقه بی بهره است

عضو شورای اسلامی استان زنجان با اشاره به اینکه طبق قانون باید درصدی از درآمد معادن برای عمران و آبادی منطقه هزینه شود، گفت: باید درصدی از عواید معادن شهرستان‌ها برای استان تخصیص داده شود، این در حالی است که با وجود استقرار معادن متعدد در منطقه ماه‌نشان، تخصیصی برای این شهرستان صورت نگرفته است.

حسین فرامرزلو با بیان اینکه مدیریت شهری و روستایی در کشور و استان بر عهده جامعه شورایی است، افزود: شهرداران و دهیاران به دلیل نبود بودجه نمی‌توانند فعالیت های عمرانی انجام دهند، این در حالی است که هر کشوری مستلزم فعالیت عمرانی است.

وی تصریح کرد: وقتی تخصیص اعتبارات از محل اسناد خزانه برای شهرداری‌ها و دهیاری‌ها صورت می‌گیرد، متاسفانه اسناد برای دو یا سه سال بعد است که با توجه به تورم موجود، کسی در مناقصه‌های شهرداری شرکت نمی‌کند.

فرامرزلو بر لزوم رفع مشکلات معیشتی در جامعه تاکید کرد و ادامه داد: مشکلات اقتصادی گریبانگیر اقشار جامعه شده است و انتظار داریم دولت و مجلس با تورم افسارگسیخته مقابله کند.

عضو شورای اسلامی شهر دندی اظهار کرد: بزرگ‌ترین مشکل ما، توسعه راه‌های شهری و روستایی است که محور دندی به زنجان از مهم‌ترین راه‌های مواصلاتی استان بوده و نیاز به توسعه دارد که امیدواریم به سرانجام برسد.

فرامرزلو تاکید کرد: مردم به نمایندگان خود اعتماد و اطمینان داشته باشند که اگر اینچنین نباشد، آفت بزرگی است که تبعات جبرانناپذیری خواهد داشت.

برچسب ها

این مطلب بدون برچسب می باشد.

پاسخ دادن

ایمیل شما منتشر نمی شود. فیلدهای ضروری را کامل کنید. *

*