۞ امام علی (ع) می فرماید:
هر کس از خود بدگویی و انتقاد کند٬خود را اصلاح کرده و هر کس خودستایی نماید٬ پس به تحقیق خویش را تباه نموده است.

موقعیت شما : صفحه اصلی » آخرین اخبار » اجتماعی » اخبار استان زنجان
  • شناسه : 1946
  • 27 فوریه 2021 - 7:46
  • 244 بازدید
  • ارسال توسط :
معدن‌داران باید حقوق دولتی پرداخت کنند
استاندار زنجان:

معدن‌داران باید حقوق دولتی پرداخت کنند

استاندار زنجان عنوان کرد در قبال استفاده از راه‌های روستایی معدن‌داران باید برای روستا و ارائه خدمات هزینه پرداخت کنند.

به گزارش پایگاه خبرماهنشان به نقل از پایگاه اطلاع رسانی استانداری زنجان؛ فتح اله حقیقی در جلسه شورای معادن استان با بیان اینکه برخی افراد فقط به فکر سود و منافع شخصی خود هستند و می‌خواهند مسئولان و مردم را رو در روی یکدیگر قرار دهند، گفت: تمام تلاش ما در راستای حل مشکلات تولیدکنندگان و سرمایه‌گذاران است و در بخش معدن نیز از کسانی‌که به وظایف خود عمل کردند حمایت می کنیم اما عده ای با سوء استفاده و بهره‌گیری از تریبون‌ها با بی‌انصافیِ تمام، موارد خلاف واقع را در جامعه بیان می کنند.
وی با بیان اینکه ۷۵ درصد صادرات استان از محصولات معدنی است تاکید کرد: معدن‌داران باید حقوق دولتی را پرداخت کنند و در قبال استفاده از راه‌های مواصلاتی باید در روستاها و راه ها هزینه کنند.
استاندار زنجان از معاون عمرانی خواست با دعوت از مدیرعامل معدن انگوران از وی ۱۰ میلیارد تومان حق استفاده از محورهای مواصلاتی و هزینه کرد برای تامین امکانات در روستاها را مطالبه کند.
مقام عالی استان همچنین با بیان اینکه بیشتر محورهای مورد استفاده معدن‌داران در شهرستان ماهنشان واقع شده افزود: سهم هر شهر و روستا از استخراج معادن باید در همان محل هزینه شود و روستاهایی که در مسیر معادن قرار دارند باید از این حق منتفع شوند.

منبع: پانا

برچسب ها

این مطلب بدون برچسب می باشد.

پاسخ دادن

ایمیل شما منتشر نمی شود. فیلدهای ضروری را کامل کنید. *

*