۞ امام علی (ع) می فرماید:
هر کس از خود بدگویی و انتقاد کند٬خود را اصلاح کرده و هر کس خودستایی نماید٬ پس به تحقیق خویش را تباه نموده است.

موقعیت شما : صفحه اصلی » آخرین اخبار » اخبار » اخبارشهرستان ماهنشان
  • شناسه : 1165
  • 09 فوریه 2020 - 17:02
  • 873 بازدید
  • ارسال توسط :
  • نویسنده : زینب بالایی
نظام سرمایه داری غرب با تهاجم فرهنگی سبک زندگی ایرانی اسلامی را مورد هدف قرارداده است

نظام سرمایه داری غرب با تهاجم فرهنگی سبک زندگی ایرانی اسلامی را مورد هدف قرارداده است

مسئول دفتر نمایندگی ولی فقیه سپاه ماهنشان گفت: نظام سرمایه داری غرب با تهاجم فرهنگی سبک زندگی ایرانی اسلامی را مورد هدف قرارداده است.

به گزارش خبر ماهنشان،  ستاد بزرگداشت جشن کوثرو هفته زن با حضور فرمانده سپاه ناحیه ماهنشان و جمعی از مسئولین انقلابی شهرماهنشان برگزار شد.
حجت الاسلام رجبی مسئول دفتر نمایندگی ولی فقیه در سپاه ماهنشان ابتدای جلسه میلاد کوثر را برای شهرستان حیاتی دانست و گفت ؛ ما باید همه جنبه های زندگی و شاخصه حضرت زهرا سلام الله علیها را بیان و تبیین کنیم.
وی با اشاره به گام دوم انقلاب افزود: امروزه دشمنان فرهنگ عمومی و بنیان خانواده را در فضای مجازی و حقیقی مورد هدف قرار داده و در راستای ترویج فرهنگ غربی و غیر اسلامی ایرانی برنامه های مختلفی را اجرایی میکنند، لذا جا دارد در چنین شرایطی همه مردم و مسئولین دست به دست هم داده با مشارکتِ هم سبک زندگی مادی و معنوی حضرت زهرا س را رواج و تبیین کنیم.
مسئول دفتر نمایندگی ولی فقیه در سپاه ماهنشان گفت: ضمن پاسداشت مقام زن و مادر باید حواسمان به تهاجمات فرهنگی دشمنان که می خواهند الگوی زنان اسلام را تغییر داده و جایگاه آن را متزلزل کنند باشد چرا که نظام سرمایه داری غرب روی همین مسئله برنامه های مختلفی را اجرا میکند.
حجت الاسلام رجبی اظهارداشت؛ هفته زن فرصت مناسبی است با برگزاری برنامه های متنوع ابعاد گوناگون شخصیتی آن حضرت که می تواند الگوی عملی مناسبی برای جامعه باشد، انجام داد.
فرمانده سپاه ناحیه ماهنشان با اشاره به نتیجه کارهای مشارکت و جمعی گفت: برای برگزاری هرچه بهتر جشن بزرگ میلاد کوثر نیاز هست مسئولین مشارکت کنند و با کار تیمی ان شاءالله بتوان به نتیجه مطلوب رسید.
سرگرد ملکی اظهارداشت: زنده نگه داشتن شعائراسلامی از نشانه های تقوا و ایمان قلبی محکم است.
وی با اشاره به زنانی که حماسی وار پشت ولایت و امامت بودند افزود:حفظ مذهب و بقای دین به‌واسطۀ وجود حضرت زهرا(س) بوده است لذا گرامیداشت جشن کوثر از مصادیق تعظیم شعائر است.
گفتنی است نوروزی فرمانده انتظامی شهرستان ماهنشان در این جلسه از برگزاری نور افشانی در ماهنشان خبر داد و گفت، بمناسبت ۴۱ سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی مراسم نورافشانی طبق سالهای گذشته در ماهنشان برگزار میشود.
شایان ذکراست: در حاشیه مراسم جشن کوثر ایستگاه سلامت و تست قند خون و فشارخون برای بانوان رایگان انجام میشود.
@akhbaremahneshan

برچسب ها

این مطلب بدون برچسب می باشد.

پاسخ دادن

ایمیل شما منتشر نمی شود. فیلدهای ضروری را کامل کنید. *

*