۞ امام علی (ع) می فرماید:
هر کس از خود بدگویی و انتقاد کند٬خود را اصلاح کرده و هر کس خودستایی نماید٬ پس به تحقیق خویش را تباه نموده است.

  • شناسه : 1239
  • 12 می 2020 - 9:17
  • 737 بازدید
  • ارسال توسط :
هزار بسته معیشتی در ماهنشان بین نیازمندان توزیع شد

هزار بسته معیشتی در ماهنشان بین نیازمندان توزیع شد

فرمانده سپاه ناحیه ماهنشان گفت: امروز هزار بسته معیشتی در سالروز میلاد امام حسن مجتبی علیه‌السلام در شهرستان ماهنشان توسط بسیجان گرانقدر توزیع می‌شود.

‍ فرمانده سپاه ناحیه ماهنشان گفت: امروز هزار بسته معیشتی در سالروز میلاد امام حسن مجتبی علیه‌السلام در شهرستان ماهنشان توسط بسیجان گرانقدر توزیع می‌شود.
سرهنگ ملکی با بیان این مطلب اظهارداشت:امروز در بیش از ۳۰نقطه شهرستان رزمایش کمک مومنانه در حال برگزاری است.
وی افزود: سیره و منش عملی و رفتاری کریم اهل بیت علیهم السلام بهترین شاخص و زیباترین الگو برای کمک مومنانه و موسسات و همدلی است.
فرمانده سپاه ناحیه ماهنشان ضمن برشمردن آثار و برکات فرمان تاریخی مقام معظم رهبری در برگزاری رزمایش کمک مومنانه گفت:رزمایش کمک مومنانه موجب تقویت همبستگی و همدلی در میان آحاد جامعه شده و باید برای استمرار اینگونه اقدامات و ترویج فداکاری در جامعه اسلامی تلاش کنیم.
ملکی با اشاره به بیانات مقام معظم رهبری در مقایسه خروجی دو تمدن اسلامی و غرب در قضیه مشکلات فراگیری بیماری کرونا اظهارداشت: بسیجیان عزیز در سراسر میهن اسلامی پرچمدار روحیه ایثار و از خود گذشتگی شدند و مردم انقلابی جلوه‌هایی ویژه‌ای از روحیه بسیجی را در جهان به نمایش گذاشتند.
وی اقدامات خیرین،نیکوکاران،هیات امنای مساجد و هیات های مذهبی ،روحانیون،فعالان فرهنگی،نیروهای نظامی و انتظامی در این رزمایش را بسیار ارزشمند برشمردند و این فعالیت ها را ماندگار و تاریخی در تاریخ انقلاب اسلامی دانست.


@akhbaremahneshan

برچسب ها

این مطلب بدون برچسب می باشد.

پاسخ دادن

ایمیل شما منتشر نمی شود. فیلدهای ضروری را کامل کنید. *

*