۞ امام علی (ع) می فرماید:
هر کس از خود بدگویی و انتقاد کند٬خود را اصلاح کرده و هر کس خودستایی نماید٬ پس به تحقیق خویش را تباه نموده است.

موقعیت شما : صفحه اصلی » اخبارشهرستان ماهنشان » سیاسی
  • شناسه : 647
  • 26 جولای 2019 - 14:34
  • 715 بازدید
  • ارسال توسط :
پیروزی نهایی از آن مردم فلسطین و مسلمانان آزاده عالم خواهد بود

پیروزی نهایی از آن مردم فلسطین و مسلمانان آزاده عالم خواهد بود

امام جمعه ماهنشان به دیدار هیأت عالی رتبه جنبش مقاومت اسلامی فلسطین با رهبر معظم انقلاب اشاره کرد و گفت: بر اساس وعده الهی پیروزی در پرتو مقاومت و ایستادگی به دست خواهد آمد و بر همین اساس همچنانکه رهبر معظم انقلاب فرمودند؛ پیروزی نهایی از آن مردم فلسطین و مسلمانان آزاده عالم خواهد بود. […]

امام جمعه ماهنشان به دیدار هیأت عالی رتبه جنبش مقاومت اسلامی فلسطین با رهبر معظم انقلاب اشاره کرد و گفت: بر اساس وعده الهی پیروزی در پرتو مقاومت و ایستادگی به دست خواهد آمد و بر همین اساس همچنانکه رهبر معظم انقلاب فرمودند؛ پیروزی نهایی از آن مردم فلسطین و مسلمانان آزاده عالم خواهد بود.

حجت‌الاسلام علی زاهدی‌پور ظهر امروز در خطبه‌های نماز جمعه ماهنشان با گرامیداشت روز بزرگداشت شیخ شهاب سهروردی اظهار کرد: حکمت متعالیه تا حد زیادی مرهون شیخ شهاب‌الدین سهروردی است.

امام جمعه ماهنشان با بیان اینکه از ظرفیت‌های شیخ اشراق برای ارتقای جایگاه زنجان استفاده نشده است، تصریح کرد:  بهترین سهروردی‌شناسان پرورش یافته زنجان بودند و مسؤولان استان باید قدر سرمایه‌های اجتماعی و علمی استان را بدانند.

وی به دیدار هیأت عالی رتبه جنبش مقاومت اسلامی فلسطین(حماس) با رهبر معظم انقلاب اشاره کرد و گفت: بر اساس وعده الهی پیروزی در پرتو مقاومت و ایستادگی به دست خواهد آمد و بر همین اساس همچنانکه رهبر معظم انقلاب فرمودند؛ پیروزی نهایی از آن مردم فلسطین و مسلمانان آزاده عالم خواهد بود.

زاهدی‌پور با بیان اینکه ساده‌لوحانی که عظمت انقلاب و نظام اسلامی را باور ندارند، تأمل کنند که روزی رژیم اشغالگر قدس در ایران سفارت داشت، یعنی بخشی از خاک ایران با اراده مستکبران به ویژه آمریکا تحت اشغال رژیم صهیونیستی بود، افزود: این در حالی است که امروز با اراده نظام اسلامی و مردم انقلابی ایران، این سفارت، سفارت فلسطین است و همه این‌ها گام‌های نصرت و پیروزی است.

امام جمعه ماهنشان ادامه داد: این در حالی است که قریب به نصف جمعیت وارداتی و بی‌هویت رژیم صهیونیستی، سرزمین‌های اشغالی را ترک کرده و یا به دنبال ترک آن بوده و آن‌ها هم که مانده‌اند، هیچ گونه تعصب وطنی به این منطقه ندارند.

وی با بیان اینکه همچنانکه روزی سفیر انگلیس شاه ایران را به خاطر گوش دادن به رادیو برلین مؤاخذه می‌کرد و امروز در پرتو عزت ایران اسلامی دست از پا خطا می‌کند، کشتی ایران را توقیف و در مدت کمی کشتی انگلیس توقیف می‌شود، تصریح کرد: انگلیس امروز برای بازپس‌گیری کشتی خود دست به دامن این و آن می‌شود و به شورای امنیت شکایت می‌کند، این در حالی است که روزی انگلیس حاکم حقیقی ایران بود.

زاهدی‌پور با بیان اینکه امروز به حول و قوه الهی مستکبران در باتلاق گرفتار آمده‌اند و بن سلمان به قبایل یمنی پیام آتش بس می‌دهد و از طرفی بمباران شدید را انجام  می‌دهد تا دست برتر را در آتش بس داشته باشد، گفت: این در حالی است که این جنگ با حمایت تسلیحاتی آمریکا برای اشغال یمن بود در حالی که امروز در کار خود مانده‌اند.

انتهای پیام

برچسب ها

این مطلب بدون برچسب می باشد.

پاسخ دادن

ایمیل شما منتشر نمی شود. فیلدهای ضروری را کامل کنید. *

*