۞ امام علی (ع) می فرماید:
هر کس از خود بدگویی و انتقاد کند٬خود را اصلاح کرده و هر کس خودستایی نماید٬ پس به تحقیق خویش را تباه نموده است.

موقعیت شما : صفحه اصلی » آخرین اخبار » اجتماعی » اخبارشهرستان ماهنشان » سیاسی
  • شناسه : 2029
  • 11 آوریل 2021 - 10:24
  • 306 بازدید
  • ارسال توسط :
چشم طمع دشمنان از کشور با حضور حداکثری در انتخابات برداشته می‌شود

چشم طمع دشمنان از کشور با حضور حداکثری در انتخابات برداشته می‌شود

امام جمعه شهرستان ماهنشان با اشاره به اهمیت انتخابات و مشارکت حداکثری مردم در این صحنه گفت: همانطور که رهبر معظم انقلاب اسلامی در سخنرانی ابتدای سال (اول فروردین) فرمودند، اقتدار مردم در شرکت در انتخابات است

حجت‌الاسلام محمدرضا علی‌اکبری، امام جمعه شهرستان ماهنشان در گفت‌وگو با خبرنگار موج رسا؛ با اشاره به اهمیت انتخابات و مشارکت حداکثری مردم در این صحنه گفت: همانطور که رهبر معظم انقلاب اسلامی در سخنرانی ابتدای سال (اول فروردین) فرمودند، اقتدار مردم در شرکت در انتخابات است.

وی با بیان اینکه مردم با حضور حداکثری در انتخابات، اقتدار خود را به تمام دنیا نشان می‌دهند، اظهار داشت: چشم طمع تمام دشمنان از کشور با حضور حداکثری مردم در انتخابات برداشته می‌شود و اقتدار مردم ایران به جهانیان، نمایان می‌شود.

حجت‌الاسلام علی‌اکبری با بیان اینکه حضور ملت در انتخابات طبق فرمایش رهبر انقلاب هم از لحاظ داخلی و هم خارجی سبب اقتدار کشور می‌شود، خاطرنشان کرد: حضور مردم در صحنه انتخابات از لحاظ داخلی، پشتوانه‌ای برای منتخبان شده و هم رئیس‌جمهوری و هم اعضای شوراهای اسلامی شهر و روستا به پشتوانه رای مردم، دلگرم می‌شوند.

وی با اشاره به اهمیت مشارکت حداکثری در انتخابات از لحاظ خارجی افزود: با مشارکت حداکثری در انتخابات، اقتدار خود را به جهانیان نشان داده و به تمام دنیا اعلام می‌کنیم که با تمام توان و قوت، پشت مملکت و نظام خود ایستاده‌ایم.

امام جمعه شهرستان ماهنشان در خصوص معیارهای انتخاب اصلح با بیان اینکه رهبر معظم انقلاب اسلامی در این زمینه نیز در سخنرانی خود تمام موارد را بیان فرمودند، گفت: یکی از مهمترین معیارها انتخاب دولت جوان انقلابی است.

وی تصریح کرد: البته جوان به معنای سن جوانی نیست چرا که رهبر انقلاب در فرمایشات خود از سردار شهید حاج قاسم سلیمانی نیز به عنوان جوان، تعبیر کردند پس جوان یعنی روحیه جهادی و انقلابی داشته باشد.

حجت‌الاسلام علی‌اکبری با بیان اینکه باتقوا و باایمان بودن نیز اولویت‌های دیگری بود که رهبر معظم انقلاب اسلامی بیان کردند، اظهار داشت: معیار دیگری که در کنار ایمان و تقوا، خیلی اهمیت دارد این است که فرد انتخاب‌شده بتواند جامعه را مدیریت کند یعنی فردی که سابقه مدیریتی داشته و بتواند جامعه را مدیریت کند.

امام جمعه شهرستان ماهنشان در خصوص مدیریت جهادی گفت: رهبر معظم انقلاب اسلامی با اشاره به معیار مدیریت جهادی و انقلابی، دغدغه اصلی خود برای انتخاب رئیس‌جمهوری را بیان کردند.

وی ابراز کرد: عده‌ای فکر می‌کنند با سیستم اُتوکشیده، پشت میز نشستن و امضا کردن می‌شود جامعه را مدیریت کرد در حالی که اینطور نیست و باید دغدغه‌مند بوده، درد جامعه را بداند و برای درمان آن برنامه داشته باشند.

حجت‌الاسلام علی‌اکبری تصریح کرد: درد همان مشکلات موجود در جامعه بوده و درمان نیز برنامه‌ای است که داوطلبان باید برای حل مشکلات جامعه داشته باشند.// آ

 

انتهای پیام/

برچسب ها

این مطلب بدون برچسب می باشد.

پاسخ دادن

ایمیل شما منتشر نمی شود. فیلدهای ضروری را کامل کنید. *

*