۞ امام علی (ع) می فرماید:
هر کس از خود بدگویی و انتقاد کند٬خود را اصلاح کرده و هر کس خودستایی نماید٬ پس به تحقیق خویش را تباه نموده است.

موقعیت شما : صفحه اصلی » اخبارشهرستان ماهنشان
  • شناسه : 654
  • 24 آگوست 2019 - 9:45
  • 707 بازدید
  • ارسال توسط :
کار مالیات بسیار سخت، دشوار و پراسترس است

کار مالیات بسیار سخت، دشوار و پراسترس است

به مناسبت هفته فرهنگ مالیاتی روز دوشنبه مورخ ۱۳۹۷/۰۴/۱۷ پرسنل امور مالیاتی شهرستان ماهنشان با حضرت حجت الاسلام والمسلمین زاهدی پور امام جمعه محترم شهرستان ماهنشان که به مناسبت هفته مالیات در یک جو صمیمی و دوستانه برگزار گردید . در ابتدای جلسه خانمحمدی،رئیس اداره امور مالیاتی ماهنشان به اهمیت مالیات در تعیین درآمدهای دولت […]

به مناسبت هفته فرهنگ مالیاتی روز دوشنبه مورخ ۱۳۹۷/۰۴/۱۷ پرسنل امور مالیاتی شهرستان ماهنشان با حضرت حجت الاسلام والمسلمین زاهدی پور امام جمعه محترم شهرستان ماهنشان که به مناسبت هفته مالیات در یک جو صمیمی و دوستانه برگزار گردید .
در ابتدای جلسه خانمحمدی،رئیس اداره امور مالیاتی ماهنشان به اهمیت مالیات در تعیین درآمدهای دولت و رفع نیازمندی های مالی دولت برشمرد و به میزان وصول مالیات های مستقیم و غیر مستقیم در سطح شهرستان ماهنشان درسال ۱۳۹۷ اشاره نمودند . وی همچنین افزود بحول و قوه الهی و تلاش مضاعف سازمان امور مالیاتی گام های مهمی در شفاف سازی و سالم سازی اقتصاد ، جلوگیری از فرار مالیاتی برداشته شد که اجرای طرح جامع مالیاتی اولین گام مهم و موثر در این زمینه بوده است .
در ادامه این دیدار امام جمعه شهرستان ماهنشان، حجت الاسلام والمسلمین زاهدی پور ، ضمن خوش آمد گویی وعرض تبریک هفته مالیات با قدر دانی از زحمات کارکنان امور مالیاتی ماهنشان ، کار مالیات را کار بسیار سخت دشوار و پراسترس دانست و بواسطه همین امر کارکنان امور مالیاتی را به صبر و تحمل وسعه صدر توصیه نموده وخواستار دقت دررسیدگی به پرونده ها شدند .
حجت الاسلام والمسلمین زاهدی پور افزودند شهرستان ماهنشان از نظر درآمد ومعیشت در سطح پایین بوده لیکن در رسیدگی به پرونده ها و درآمد مردم منطقه را درنظر گرفته و در تلاش برای عدالت مالیاتی گام بردارید.
و نیز در هفته مالیات کارکنان اداره امور مالیاتی شهرستان ماهنشان باحضور در دفتر مهندس نوری، فرماندار شهرستان ماهنشان آمادگی خود رابا تمام قوا برای خدمت به نظام مقدس جمهوری اسلامی وتلاش برا توسعه وآبادانی شهرستان اعلام نمودند.
در این دیدار جناب خانمحمدی، رئیس اداره امور مالیاتی ماهنشان ضمن معرفی کارکنان اداره امور مالیاتی به میزان وصول مالیات های مستقیم و غیر مستقیم درسال ۱۳۹۷ اشاره نمودند و افزودند که پرسنل زحمتکش اداره امور مالیاتی به حول قوه الهی و در سایه مقام عظمی ولایت بعنوان سربازان جبهه اقتصادی آماده مبارزه هستند. ایشان با اشاره به وضعیت درآمد ومعیشت مردم شهرهای ماهنشان و دندی و سهم درآمد مالیاتی را درنوع خود خوب توصیف نمودند و اینکه مشاغل در این منطقه بیشتر حول محور کشاورزی و پرورش ماهی می باشد و معافیتهای مالیاتی مانند معافیت ماده ۸۱ و ۱۳۲ (ق.م.م ) را اقدام مهم دولت درحمایت از بخش کشاورزی وتوسعه عدالت مالیاتی برشمردند
در ادامه دیدار مهندس نوری، فرماندار شهرستان ماهنشان ضمن خوش آمدگویی و تبریک هفته مالیات از تلاشهای مضاعف پرسنل اداره امور مالیاتی ماهنشان تقدیر و تشکر نمودند.
مهندس نوری همچنین ایشان در راستای رشد و توسعه شهرستان واین مهم که سهم درآمدهای شهرستان و درآمد مردم شهرهای ماهنشان ودندی حول محوریت کشاورزی و باغبانی و پرورش ماهی و زنبورداری ومعادن کوچک است ، بر همین اساس کارکنان اداره امور مالیاتی را همواره به تکریم مودیان و ارائه خدمات بهتر در چاچوب قانون توصیه نمودند.

برچسب ها

این مطلب بدون برچسب می باشد.

پاسخ دادن

ایمیل شما منتشر نمی شود. فیلدهای ضروری را کامل کنید. *

*