۞ امام علی (ع) می فرماید:
هر کس از خود بدگویی و انتقاد کند٬خود را اصلاح کرده و هر کس خودستایی نماید٬ پس به تحقیق خویش را تباه نموده است.

  • شناسه : 1335
  • 23 سپتامبر 2020 - 4:39
  • 440 بازدید
  • ارسال توسط :
گنجینه دفاع مقدس از  هضم شدن در ذائقه فرهنگی کل دنیا جلوگیری میکند

گنجینه دفاع مقدس از هضم شدن در ذائقه فرهنگی کل دنیا جلوگیری میکند

فرمانده سپاه ناحیه ماهنشان گفت: گنجینه دفاع مقدس از هضم شدن در ذائقه فرهنگی کل دنیا جلوگیری میکند.

✍به گزارش شمیم ماهنشان ، فرمانده سپاه ناحیه ماهنشان در جشنواره مالک اشتر گفت: اگر گنجینه دفاع مقدس نبود در ذائقه فرهنگی کل دنیا بویژه دشمنان هضم می شدیم.
✨سرهنگ ملکی امروز در برنامه جشنواره مالک اشتر با تبیین علل گرامیداشت ایام دفاع مقدس اظهارداشت: همانطور که خداوند متعال در قرآن کریم فرموده وذکرهم باایام الله یعنی روز های مهم گذشته را یاد آوری کنید تا مسیر و چراغی برای آینده باشد، گرامیداشت هفته دفاع مقدس نیز مصداقی از این ایام هست تا به یاد بیاوریم که دشمنان ایران اسلامی چه ظلم هایی در برابر ملت ایران کردند.
✨وی با بیان اینکه از جنگ کسی خوشش نمی آید اما جنگ ما، تحمیلی بود و ما دفاع می کردیم که در این هشت سال دفاع مقدس، مظهر بروز اخلاص، شجاعت، ایثار و ایمان ملت ایران در برابر ظلم شد، افزود: جنگ تحمیلی جنگ ناجوانمردانه کل دنیا با ملت ایران بود، در این دوران سختی های فراوانی کشیدیم که باید از این ایام عبرت بگیریم و به دشمن دل نداده و نسبت به حیله های جدید آنها به اصطلاح امروزی ها آپدیت شویم.
✨فرمانده سپاه ناحیه ماهنشان جشنواره مالک اشتر را بهانه آغاز برنامه های گرامیداشت هفته دفاع مقدس دانست و گفت: مالک اشتر همین مصداق وذکرهم باایام است چرا که یکی از نوابغ صدر اسلام که الگوی ناب نیروهای مسلح و کلیدشخصیت وی ولایتمداری، و ذوب شدن در ولایت است.
@akhbaremahneshan

برچسب ها

این مطلب بدون برچسب می باشد.

پاسخ دادن

ایمیل شما منتشر نمی شود. فیلدهای ضروری را کامل کنید. *

*