۞ امام علی (ع) می فرماید:
هر کس از خود بدگویی و انتقاد کند٬خود را اصلاح کرده و هر کس خودستایی نماید٬ پس به تحقیق خویش را تباه نموده است.

موقعیت شما : صفحه اصلی » آخرین اخبار » اخبار » اخبارشهرستان ماهنشان
  • شناسه : 1521
  • 01 دسامبر 2020 - 8:31
  • 317 بازدید
  • ارسال توسط :
۱۴ روستای ماهنشان؛با اجرای طرح ضربتی در دو هفته؛  طعم شیرین گاز پایدار را چشیدند

۱۴ روستای ماهنشان؛با اجرای طرح ضربتی در دو هفته؛  طعم شیرین گاز پایدار را چشیدند

مدیرعامل شرکت گاز استان زنجان ازپایداری گاز در روستاهای ماهنشان خبر داد و گفت: با اجرای خط لوله 6 کیلومتری آق کند- آلمالو؛ شاهد پایداری گاز در ۱۴ روستای ماهنشان در سرمای پاییزی هستیم.

موسی احمدلو در گفت و گو با خبرنگار خبرماهنشان با اشاره به بهره مندی و ۸۴۰۵ درصد خانوار روستایی شهرستان ماهنشان از نعمت گاز طبیعی اظهارداشت:آرامش خاطر از وجود دائمی و بدون قطعی گاز در آشپزخانه‌ها و آسایش از حمل سیلندرهای گاز و گالن‌های نفت از شهر و روستاهای اطراف؛ سهم روستاییان شهرستان ماهنشان است که با همت و تلاش شبانه روزی خادمین خود در گاز زنجان تحقق یافت.

وی افزود:  تاکنون در این شهرستان ۴۸ کیلومتر خطوط انتقال گاز و ۶۷۳ کیلومتر شبکه‌های تغذیه و توزیع گازاجرا شده است

مدیرعامل شرکت گاز استان زنجان تصریح داشت: تا کنون ۳ هزار و ۵۳۵ مصرف کننده خانگی شهری، ۸ هزار و ۲۴۳ مصرف کننده روستایی، ۵۸۷ مصرف کننده تجاری و ۳۱ مصرف کننده صنعتی در ماهشنان به شبکه گاز کشور متصل هستند.

مهندس احمدلو از بهره مندی ۲ شهرک صنعتی ماهنشان و انگوران از نعمت گاز طبیعی خبر داد و افزود: ضریب نفوذ ۱۰۰ درصدی گازرسانی به شهرها و ضریب بهره مندی ۸۴.۵ درصدی خانوارهای روستایی؛ از جمله خدماتی است که به عنوان زیرساختی برای توسعه صنایع روی در منطقه و مشاغل شهرستان ماهنشان به شمار رفته و نقش موثری درشکوفایی اقتصادی، اشتغال زایی و جلوگیری از آلودگی‌های زیست محیطی دارد.

وی درپایان از کارکنان تلاشگر گاز زنجان که با اجرای طرح ضربتی؛ خط لوله ۶ کیلومتری آق کند به آلمالو،با قطر۱۶۰ میلی متر را در دو هفته به پایان برده و موجبات پایداری گاز در روستاهای شهرستان ماهنشان را فراهم کردند؛ قدردانی کرد.

 

برچسب ها

این مطلب بدون برچسب می باشد.

پاسخ دادن

ایمیل شما منتشر نمی شود. فیلدهای ضروری را کامل کنید. *

*