۞ امام علی (ع) می فرماید:
هر کس از خود بدگویی و انتقاد کند٬خود را اصلاح کرده و هر کس خودستایی نماید٬ پس به تحقیق خویش را تباه نموده است.

موقعیت شما : صفحه اصلی » اقتصادی
  • شناسه : 586
  • 21 آگوست 2019 - 7:18
  • 846 بازدید
  • ارسال توسط :
۱۵۵تن آلبالو در ماهنشان برداشت شد/ ماهنشان بهترین مکان برای جذب سرمایه گذاری

۱۵۵تن آلبالو در ماهنشان برداشت شد/ ماهنشان بهترین مکان برای جذب سرمایه گذاری

مدیر جهاد کشاورزی شهرستان ماهنشان گفت:۳۶۲ تن گیلاس ۱۵۵ تن آلبالو از باغات بارور در شهرستان ماهنشان برداشت شد. «عجملو» در گفت و گو با خبرنگارشمیم ماهنشان اظهارداشت: از ۳۱ هکتار باغات بارور آلبالو در این شهرستان  از نوع ارقام مجار و محلی ۱۲/۵ میلیارد ریال عاید کشاورزان می شود. سطح پراکندگی و انتشار درخت […]

مدیر جهاد کشاورزی شهرستان ماهنشان گفت:۳۶۲ تن گیلاس ۱۵۵ تن آلبالو از باغات بارور در شهرستان ماهنشان برداشت شد.

«عجملو» در گفت و گو با خبرنگارشمیم ماهنشان اظهارداشت: از ۳۱ هکتار باغات بارور آلبالو در این شهرستان  از نوع ارقام مجار و محلی ۱۲/۵ میلیارد ریال عاید کشاورزان می شود.
سطح پراکندگی و انتشار درخت آلبالو  و گیلاس در این شهرستان بسیار وسیع است. درخت آلبالو در آب و هوای گرم و معتدل و سرد معتدل رشد کرده و محصول کافی می‌دهند اما بهترین اقلیم برای رشد درخت آلبالو، نقاط معتدل سرد مانند نواحی کوهستانی است. آلبالو در مناطقی که به دلیل سرما، برای زردآلو و هلو نامناسب و همچنین در مناطقی که دارای تابستان خنک و خشک هستند، به خوبی رشد می‌کند.
آلبالو  درنقاط مختلف شهرستان ماهنشان به بار می نشیند و به خاطر آب و هوای منطقه سریع در همه جای شهرستان رشد کرده و به بار می نشیند ، یکی از مشکلات اساسی کشاورزان نبود کارخانه ی تولید مربا، شربت آلبالو، نبود سردخانه و صنایع تبدیلی و محصولات باغی در شهرستان ماهنشان است .
شهرستان ماهنشان بهترین مکان برای سرمایه گذاری  در بخش صنایع تولیدی کشاورزی است چرا که این شهرستان محصولات کشاورزی فراوانی ازجمله، انواع زردآلو، گیلاس، آلبالو، انواع سیب، گردو، انواع انگور، توت، پسته،انواع آلو، انواع هلو ، شلیل ، محصولات صنفی، و…را دارا است ، که سرمایه گذاران می توانند با احداث کارخانجات در صدد درآمدی زایی ، تولید، اشتغال زایی و حمایت از اقتصاد مقاومتی اقداماتی داشته باشند.
@akhbaremahneshan

برچسب ها

این مطلب بدون برچسب می باشد.

پاسخ دادن

ایمیل شما منتشر نمی شود. فیلدهای ضروری را کامل کنید. *

*