۞ امام علی (ع) می فرماید:
هر کس از خود بدگویی و انتقاد کند٬خود را اصلاح کرده و هر کس خودستایی نماید٬ پس به تحقیق خویش را تباه نموده است.

موقعیت شما : صفحه اصلی » آخرین اخبار » اجتماعی » اخبارشهرستان ماهنشان
  • شناسه : 1784
  • 09 ژانویه 2021 - 7:53
  • 293 بازدید
  • ارسال توسط :
۲۵ واحد صنفی ماهنشان به دلیل عدم رعایت پروتکل های بهداشتی پلمب شد+تصاویر

۲۵ واحد صنفی ماهنشان به دلیل عدم رعایت پروتکل های بهداشتی پلمب شد+تصاویر

مسئول بهداشت محیط شهرستان ماهنشان گفت: 25 واحد صنفی متخلف به دلیل رعایت نکردن پروتکل‌های بهداشتی و عدم اجرای فاصله گذاری اجتماعی در شهرستان ماهنشان پلمپ شدند.

رحیمی در گفت و گو با خبرنگار خبر ماهنشان اظهارداشت: طی برنامه های اجرایی مقابله با بیماری کوید ۱۹ در شهرستان ماهنشان تیم‌های نظارتی بهداشت محیط و حرفه‌ای  در راستای پیشگیری و کنترل بیماری کرونا فعال شدند.

وی افزود: این تیم‌ها به صورت مستمر در حال بازرسی از صنوف مختلف هستند و اگر موارد تخلف مشاهده کنند با متخلفان برخورد خواهند کرد.

مسئول بهداشت محیط شهرستان ماهنشان گفت: جدای از اینکه از اول بیماری کرونا تیم نظارتی  طی برنامه های مختلف بازرسی هایی را انجام داده بود اما در طی اجرای طرح شهید سردار حاج قاسم سلیمانی از اول آذر ماه سال جاری ۲۰۰۲ مورد از واحد های صنفی بازررسی و نظارت صورت گرفته است.

رحیمی اظهارداشت:  در کلیه صنوف از جمله مراکز تهیه و توزیع مواد غذایی، اماکن عمومی ، صنایع و مراکز غیر مواد غذایی با همکاری نمایندگان محترم هلال احمر شهرستان ماهنشان با بازرسان بهداشت محیط و حرفه ای شهرستان برای رعایت پروتکل های بهداشتی نظارت انجام شده است.

وی با بیان اینکه  از کل ۱۲۵۰ مورد صنوف تحت پوشش ، تعداد ۲۰۰۲ مورد بازدید بهداشتی انحام شده است، افزود:  از این تعداد به خاطر عدم رعایت پروتکل های بهداشتی به ۳۷۹ مورد از متصدیان تذکر داده شد و ۲۵ مورد صنوف نیز پلمب شده است.

انتهای پیام/

برچسب ها

این مطلب بدون برچسب می باشد.

پاسخ دادن

ایمیل شما منتشر نمی شود. فیلدهای ضروری را کامل کنید. *

*